Haberler

The Last of Us Part 2, 10 Milyondan Fazla Sattı

Naughty Dog, 2022 Baharı itibariyle The Last of Us Part 2’nin 10 milyonun üzerinde kopya sattığını doğruladı. Bu başarı, PlayStation.Blog’daki “The Growing Future of The Last of Us” makalesinde paylaşıldı.

The Last of Us Part 2, 19 Haziran 2020’de piyasaya sürüldü ve ilk üç gününde dört milyonun üzerinde kopya satarak kısa sürede o zamanın en hızlı satan PS4 oyunu oldu. O zamandan beri The Last of Us 2, PS5’e özel 60 FPS güncellemesi aldı.

2 Eylül’de hayranlar, The Last of Us Part 2’ye dayalı yeni düşman yapay zekası, 60FPS performans desteği ve yeni savaş seçenekleri vaat eden yaklaşan remake sürümü sayesinde muhteşem bir deneyim kazanacaklar.

Serinin geleceğine gelince, Naughty Dog, Nisan 2021’de The Last of Us Part 3 için bir hikaye taslağı yazdığını doğruladı.

Daha önce bahsedilen The Last of Us bağımsız çok oyunculu oyunu, Naughty Dog’un tek oyunculu oyunlarından “bazı yönlerden daha büyük” olacak şekilde ayarlandığından, gelecek çok oyunculu oyun oldukça merak uyandırıyor. Ayrıca oyunda, en azından kısmen San Francisco’da yer alan yepyeni bir karakter kadrosuna sahip bir hikaye olacak.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir