Haberler

Brawl Stars Dünya Finalleri 2021 formatı açıklandı

2021 Brawl Stars espor sezonu, bu ayın sonlarında Dünya Finallerinde sona erecek. 26-28 Kasım tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından en iyi 16 takım, 1 milyon dolarlık ödül havuzundan pay almak ve dünya şampiyonu unvanını almak için yarışacak.

Bugün Supercell, Brawl Stars Dünya Finalleri için formatı yayınladı. Ark ev sahipliğinde yapıldı ve kazananlara karar vermek için 16 takımı tekli eleme grubuna yerleştirdi.

Büyük finaller hariç tüm maçlar bo5 olacak. Finaller bo7 olacak.

2020 Dünya Finalleri tamamen çevrimiçi olarak oynanırken, bu yılkinin hibrit bir formatı olacak. Aşıları tam olan takımlar Romanya’nın Bükreş kentindeki etkinlik alanına seyahat edebilecek.

Bu yıl geliştirici, Brawl Stars Dünya Finalleri için yeni bir etkinlik web sitesini de tanıttı. Bu sayede oyuncular kazananları tahmin edebilir ve gemler, pinler ve Catburglar Jessie Skin dahil birçok ödül alabilir.

Tüm etkinlik, resmi Brawl Stars Esports YouTube kanalında canlı yayınlanacak.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir