Haberler

Breath of the Wild 2 çıkış tarihi ve Zelda oyunu için fragmanlar

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, 2022’de geliyor.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (veya kısaca BOTW 2) Nintendo Switch için geliştiriliyor ve Nintendo, 2022’de görmeyi beklememiz gerektiğini doğruladı.

Nintendo’nun E3 2021 sunumu sırasında gösterilen bir fragman bize Breath of the Wild 2 dünyasına çok daha iyi bir bakış sağladı – 2017 oyunuyla hemen hemen aynı gibi görünüyor, ancak çok yüksek bir fark var. Aşağıdaki yeni fragman, yüzen şehirlerin geri döndüğünü, bulutların üzerinden atlarken ve hatta yamaç paraşütü yaparken, görünüşe göre Skyward Sword’dan (çok yakın zamanda Switch için yeniden düzenlenmiş olan) ilham alıyor .

Şimdiye kadarki en iyi Switch oyunlarından biri olarak kabul edilen Breath of the Wild’ın devamı olarak , Breath of the Wild 2 için beklentiler son derece yüksek ve kesin çıkış tarihi ve çıkış tarihi de dahil olmak üzere hala öğrenecek çok şeyimiz var.

Breath of the Wild 2 hakkında bildiğimiz her şey için, Nintendo’nun son iki yılda yayınladığı her fragman, teaser, sızıntı ve güncelleme ile aşağıyı okuyun.

BREATH OF THE WİLD 2 ÇIKIŞ TARİHİ

Nintendo, Breath of the Wild 2 hakkında bir duyuru fragmanı ve birkaç seyrek yorum dışında fazla bilgi paylaşmamıştı ancak E3 2021 bize şimdiye kadarki en iyi görünümü verdi.

Nintendo sunumu, BOTW 2 için 2022 çıkış tarihi verirken oyunun biraz daha görüntüsünü gösterdi.

Bunun 2022 başı mı yoksa 2022 sonu mu olduğunu bilmiyoruz, ancak orijinal Nintendo Switch’in Breath of the Wild ile Mart 2017’de piyasaya sürüldüğünü belirtmekte fayda var, bu nedenle Mart 2022 tarihi, beş yıllık bir yıldönümünü kanıtlayacaktır.

BREATH OF THE WİLD 2 FRAGMAN

Bulutlarda biraz yamaç paraşütü var, daha çok Skyward Sword’dan sökülmüş gibi görünen bir serbest düşüş tamircisi ve Breath of the Wild 2 için Sheikah tahtasının yerini alıyor gibi görünen yeni bir eldiven var.

Sıçrayan bir su birikintisinin kısa bir klibi bile var… zamanda geri mi dönüyor? Tam olarak emin değiliz, ancak Zelda formülüne bazı yeni mekaniklerin ekleneceği açıkken, BOTW 2 için ilk oyunun duyarlı kaya düşmanlarından biri (bu sizin için Taş Çakıl taşı) sırtında bir Bokoblin kalesi ile gösteriliyor. , oyunun birçok düşmanı arasında daha da dinamik bir etkileşim öneriyor.

Yine de E3 2019’da Breath of the Wild 2’ye ilk bakışımızı Zelda ve Link’in bazı gizemli rünler, parlayan eller ve yepyeni bir saç kesimi ile bir yeraltı odasını keşfettiğini gösteren bu ürkütücü fragmanla gördük. internet yanıyor. Heyecanlıyız demen yeterli.

undefined

Oyunu ilk kez ortaya çıkaran The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 fragmanı sadece 82 saniye uzunluğunda ve hiçbir diyalog yok, ancak ondan alınacak bazı ipuçları var.

Meşale taşıyan bir Bağlantı ve Zelda’nın Hyrule’nin altında karanlık bir zindandan geçmesine sahiptir (orada büyük bir sürpriz yok). Ruh benzeri dallar, keşfetmekte oldukları küflü mezarın etrafında sürünür ve çift, fil benzeri büyük bir canavara biner. Bir şey çifti şoke eder ve sonra uzun zaman önce ölmüş (ve ürkütücü görünen) bir savaşçının dirilişi gibi görünen şeyi keseriz. Bu Ganondorf’un dönüşü olabilir mi?

Video daha sonra Hyrule Kalesi’nin uzakta olduğu Hyrule Field’ın uzun bir çekimini kesiyor. Bir sarsıntı var, kale tozla boğuyor… ve bu son.

Reklamcılık

Klip, “Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı yapım aşamasında” yazan bir mesajla sona eriyor.

Genellikle bu kadar çok animasyonun geliştirme aşamasında bu kadar erken yapılmasını beklemezdik, ancak Nintendo’nun zaten Breath of the Wild oyun içi motoruna sahip olmasına yardımcı olur.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR