Haberler

Call of Duty: Vanguard’ın alfa ve beta tarihleri açıklandı

Call of Duty: Vanguard’ın alfa sürümü 27 Ağustos’ta başlıyor

Bu hafta PlayStation oyuncuları için bir alfa etkinliği geliyor. Etkinlik kapsamında 27-29 Ağustos arası PS4 ve PS5 oyuncuları Call of Duty: Vanguard‘ın alfa sürümüne erişim sağlayacak. Bu sürümde şirket, daha küçük bir içerik olan Champion Hill modunu tanıtıyor. Bu versiyonu oynayabilmeniz için PlayStation Plus abonesi olmanız ya da oyunu satın almanız da gerekmiyor.

Call of Duty: Vanguard'ın hikaye modundan oynanış fragmanı yayınlandı -  Haberler

Call of Duty: Vanguard‘ın Champion Hill modunda 2v2 ve 3v3 mücadeleler yer alıyor. Bu nedenle sürüm muhtemelen otomatik takımlar oluşturan bir eşleştirme sistemine sahip olacak. Activision Blizzard bu modun, çoğu Battle Royale oyunuyla rekabet etme potansiyelinin bulunduğunu belirtti.

Call Of Duty Vanguard görselleri sızdırıldı | Leadergamer

Call of Duty blogunda yer alan gönderi, PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyuncularının 10 Eylül‘de betaya erişebileceğini belirtiyor. Diğer platform sahipleri ise 13 Eylül‘de betaya katılma imkanına sahip olacak. Tarih 18 Eylül‘ü gösterdiğinde yalnızca ön sipariş verenler değil, herkes için deneyimleme fırsatı sunuluyor. Bu süreçte PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S sahipleri 20 Eylül‘e kadar sürecek betaya erişim sağlayacak.

COD serisinin yeni oyunu Call of Duty: Vanguard'ın detayları sızdırıldı

Ön yükleme için tarih 23 Ağustos’ta belli olacak

Call of Duty: Vanguard‘ın ön yüklemesine geldiğimizde henüz bir tarih bulunmuyor. Ancak 23 Ağustos itibariyle ne zaman erken indirmeye açılacağı konusunda bir fikir sahibi olabileceğiz. Oyunun boyutu hakkında da henüz net bir açıklama yapılmadı. Ancak ortaya çıkan söylentiler depolama alanında oldukça yer kaplayacağını ortaya sürüyor.

Call Of Duty Vanguard'ın Senaryo Modu İçin Fragman Yayınlandı! - LoL Mecmua

Sizler Call of Duty: Vanguard hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyundan beklentileriniz neler? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletmeyi unutmayın.

Kaynak – ShiftDelete

0
0
0
0
0
23
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish