Genel Haberler

Tatilde Keyifle Oynayabileceğiniz 10 Oyun

Oyunseverlerin tatilde keyifle oynayabileceği 10 oyunu sizler için listeledik.

Geçtiğimiz yıl en çok tercih edilen oyunların başında gelen bu oyunların aynı zamanda serileri de her yaştan oyuncu kitlesiyle yıllardır oynanmaya devam ediyor.

Monster Hunter World: Iceborne

Monster Hunter World bir çok oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Iceborne paketi ile başka bir havaya bürünen oyun, yepyeni avlanma mekanikleri sunuyor. Hoarfrost Reach bölgesinde yeni canavarları ve farklı atmosferi ile etkileyici görsel bir şölen yaşatıyor.

PUBG (PlayerUnknown’sBattleground)

Her kitle tarafından sevilen PUBG 6.sezonuna geldi. Karakin Adası! Yeni gelen bu sezonla birlikte 64 oyunculu bir harita modu PUBG severleri bekliyor.

FIFA20

FIFA’yı diğer serilerinden özellikle ayıran 2020 versiyonunda eklenen Volta Football! FIFA 20, hem playstation da hem de pc platformunda çok sevildi. FIFA20’de farklı büyüklüklerdeki arenalarda 3’e 3 isterseniz de 4’e 4 mücadeleler gerçekleştirebilir, sahayı ya da karakterinizin görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Oyun mekaniklerinde ise yeni şut açıları, top odaklı hareketleri, slalom dribling gibi farklı özelliklerini görebilirsiniz.

Assassins Creed Syndicate

Hikayemiz 1868 yılında Londra’da geçmektir. Sanayileşmenin arttığı zamanlarda bu şehirdeki sistem bozulmaya başlamış, çeteler her yeri kuşatmaya başlamıştır.Bizim görevimiz bu düzeni yıkmak. Oyunda görev çeşitliliği gerçekten çok fazla. Atmosferi ise diğer Assassin’s Creed serilerinde olduğu gibi mekansal algısı çok güçlü görselliğe sahip olduğundan, Londra sokaklarında dolaşıyormuş gibi bir his veriyor.

GTA 5

Farklı karakterler kontrol edebildiğiniz bu oyunda yeni bir gta (grand theft auto) deneyimi sizlerle. Ayrıca Online Modu da mevcut. 3 karakteri kontrol edebiliyoruz.Bunlar; Franklin, Trevor ve Michael.

Resident Evil 2

2019’un en iyi korku-aksiyon oyunlarından seçilen Resident Evil 2, hayatımıza ilk olarak 22 yıl önce girdi. Tüm serilerinde olduğu gibi aksiyon, heyecan ve hikayesindeki kurgusal gerçekliği ile karşımıza çıkıyor.

GTFO

Yepyeni bir korku-fps türü olan oyun GTFO’da 4 kişilik bir ekiple co-op mücadele farkını deneyimleyip keşif planınızı yapacak ve harekete geçeceksiniz,bu bir ekip işi. Tüm güçlerinizi birleştirin!

Battlefield 5

İkinci dünya savaşını konu alan Battlefield 5 sizi tamamen bir savaşın ortasında, savaşın tüm gerçekliği ile yüzleştiriyor. Battlefield Serisinin son oyunu olan Battlefield 5 ile savaşı iliklerinize kadar hissedin.

Efootball PES2020

PES2020; E3 2019’da ‘Best Sports Game’ ödülünü alarak karşımıza heyecan verici özellikleriyle çıktı. Finesse Dribble incelikli top sürme becerileri, rakiplerinin hareketlerini tahmin edebilen oyuncu sezgileri, top kontrol mekanikleri, dokunmadan kontrol etme gibi özellikleri ile Andres Iniesta ile PES2020’de online rekabette Matchday organizasyonlar düzenleyebilir, Master League ile Maradonna gibi büyük isimlerle takımlarını yönetebilirsin.

Wolfenstein II: The New Colossus

1961 yılının Amerikası’nda geçen öyküde, Naziler savaşı kazanmış, her yerde üstünlüklerini koruyarak tüm dünyaya egemen olmak hızla ilerliyorlardı. BJ Blazkowicz ise direniş üyeleriyle birlikte bu imparatorluğu yıkmak ve Özgür Amerika’yı yeniden sağlamak için Nazilere karşı yoğun çarpışmalarda yer almalısınız. Size düşen bu mücadeleyi zaferle sonuçlandırmak!

Kaynak

0
0
0
0
0
16
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish