Haberler

Kingdom: The Blood, mobil ve PC için duyuruldu.

Action Square stüdyosu, yaklaşmakta olan RPG mobil oyunu Kingdom: The Blood için bir fragman yayınladı. Yaklaşan oyun Netflix dizisi Kingdom’a dayanıyor ve şovun karakterlerini, zombilerini ve temasını yeniden yaratarak diziye sadık kalmayı hedefliyor.

Action Square, Kore kültürünün “hem oynanışta hem de estetikte en üst düzeyde özenle” ele alınmasını sağlıyor. Stüdyo, Kore tarzı dövüşü uygun şekilde yansıtmak için profesyonel Koreli kılıç sanatları ustalarını kullandı. Ayrıca oyuncular, 16. yüzyıl Kore’sini temsil eden derin renkler ve dokulara sahip Hanbok (geleneksel Kore kıyafetleri) dahil olmak üzere karakterlerini kişiselleştirmek için çeşitli kostüm seçeneklerine sahip olacaklar. Oyuncular, zombi istilasına uğramış Hanyang şehrini keşfederken doğal Kore bölgelerini keşfedebilecekler.

Kingdom: The Blood, hem PvP hem de PvE öğelerini, Netflix serisini takip eden bir hikaye modunu ve Conquest adlı beş dakikalık bir savaş modunu içerecek. Kingdom: The Blood’ın çıkış tarihi yok ancak mobil ve PC’de çıkacak.

İlginizi Çekebilir: Hitman 3, ilk yeni haritasını ücretsiz bir DLC ile yayınlayacak.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR