Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call of Duty: Warzone Pacific şimdi yayında ve yeni harita Caldera’yı içeriyor!

Şimdi nereye düşüyoruz?

Call of Duty: Warzone’un devasa Pasifik güncellemesi ve yeni Caldera haritası, Call of Duty: Vanguard’a sahip olanlar için artık tüm platformlarda oyun içinde yayında.

24 saatlik erken erişim süresi, bu yılın en yeni Call of Duty serisi girişinin sahiplerinin II. Yarından itibaren tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Konumu sıkıcı ve kasvetli Verdansk’tan değiştirmek dışında, Caldera, İkinci Dünya Savaşı döneminden bir dizi Vanguard silahı ve ekipmanı sunuyor. Tropikal ortamın üzerindeki it dalaşlarında kullanılabilecek İkinci Dünya Savaşı savaş uçakları gibi yeni araçlar var.

Pasifik güncellemesinin tam yama notları ayrıca yeni halka açık etkinlikler, yeni sözleşmeler, uçaksavar silahları gibi yeni mekanikler ve çok daha fazlası gibi değişiklikleri ve eklemeleri vurgular.

Ayrıca güncelleme, Warzone’un dünya çapında genişlemeden önce Asya-Pasifik bölgesinde etkinleştirilecek olan yeni RICOCHET hile karşıtı PC çekirdek düzeyindeki sürücüsünü de içeriyor. Umutlar, bu yeni anti-hile katmanının bilgisayar korsanlarını izinde durduracağı yönünde.

Oyuncular, Call of Duty: Vanguard’a sahiplerse PlayStation, Xbox ve PC’de Caldera’ya girmeyi deneyebilirler. Ancak oyun, düşmeye çalışan oyuncularla dolup taştığı için erkenden sunucu sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR