Haberler

Nexon bir Warhammer: Age of Sigmar oyunu yapıyor.

Sezonlarca içerik üzerine inşa edilmiş bir kooperatif savaş oyunu gibi görünüyor.

Video oyunu devi Nexon, Warhammer: Age of Sigmar’a dayalı “yeni bir Sanal Dünya” geliştirmek ve yayınlamak için Games Workshop ile bir lisans anlaşmasına vardığını duyurdu . AoS, Warhammer’ın orijinal Warhammer fantezi evreninin oldukça başarılı bir şekilde yeniden başlatılmasıdır; bu, biraz sallantılı bir lansmana sahipti, ancak ikinci baskısından bu yana hayran kazandı.

Games Workshop’un başkanı Jon Gillard, “Dünyanın en büyük oyun yayıncılarından biri olarak Nexon, Warhammer Age of Sigmar’ı dünya çapındaki oyunculara hitap edecek benzersiz ve yeni bir yolla hayata geçirmek için ideal uzun vadeli stratejik ortaktır” dedi. lisanslama. “Nexon’un birinci sınıf Canlı Operasyonları ve altyapısı, bu devasa evrende mevcut ve yeni Warhammer hayranlarının ilgisini çekmek için heyecan verici fırsatlar sunuyor. Önümüzdeki yıllarda bu işbirliğinin meyvelerini görmekten gerçekten heyecan duyuyoruz.”

Oyunla ilgili birkaç detay var ancak görsel materyal veya çıkış tarihi yok. “Age of Sigmar’ın mirası üzerine inşa edilen yeni Sanal Dünya, eğlenceyi yeni içerik ve hizmetle sürdürmek için Nexon’un birinci sınıf Canlı Operasyonları tarafından desteklenen, sosyal olarak etkileşimli bir oyuncu-çevre dünyasına sahip olacak.” Orada metaverse kelimesini almamalarına şaşırdım.

Tanıtım yazısı “Bu bir savaş çağı” diyor. “Ölümlü Diyarlar yağmalandı. Kaos Tanrılarının takipçileri tarafından harap edildiler, yıkımın eşiğindeler. Oyuncular, umudu yeniden canlandırmak ve düzeni geri getirmek için savaşırken Tanrı-kral Sigmar ve müttefiklerinin savaş ordusuna komuta edecekler, alemlere.”

Bu bir MMO değil: Dünyasını zamanla ortaya çıkaracak bir işbirlikçi savaş oyunu gibi görünüyor. Türün altında, basın bülteni ‘PvE Çok Oyunculu RPG Sanal Dünyası’nı koyuyor ve PC’nin yanı sıra konsollarda ve mobilde yayınlanacak. “Her sezon oyuncular karakterler toplayacak ve yeni diyarlara girecekler. Her karakter benzersiz seçenekler, hikayeler ve oynanışla geliyor. Oyuncular karakterlerini özelleştirebilecek ve Diyarların bölümlerinin nasıl geri alınacağına rehberlik etmek için işbirliği içinde çalışacaklar.”

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR