Haberler

VALORANT, mağazaya yeni bir Run It Back paketi geldi!

Riot Games, VALORANT için beş farklı silah kostümü içerecek olan başka bir Run it Back (Yakardöner) paketini oyuna ekliyor.

Önceki Run It Back Paketi gibi, her bir kostüm farklı bir koleksiyondan seçilecek. Paketin bu yinelemesi, Ion, G.U.N, Radiant Crisis, Ego ve Sihirpunk koleksiyonlarından kaplamalar içeriyor. Pakete dahil olan silahlar ise Classic, Operator, Phantom, Stinger ve Bucky olacak.

Run It Back Paketi, şu anda VALORANT mağazalarına geldi ve oyunculara paketi kendileri için isteyip istemediklerine karar vermeleri için birkaç hafta süre tanıyacak. Paketin 10 Ağustos’a kadar mağazada kalması bekleniyor. Son iki Run It Back koleksiyonu, içindeki kostümlere göre Premium kalite olarak etiketlendi. Ego, G.U.N, Magepunk, Radiant Crisis ve Ion koleksiyonlarının tümü Premium olarak listelenmişti, yani görünümlerin her biri 1.775 VP’ye ve paketleri 7,100 VP’ye satışa çıkmıştı.

Oyuncunun halihazırda sahip olduğu kostümlerin Run it Back paketinde bulunup bulunmamasına bağlı olarak, paket fiyatı değişecektir. Run it back paketi 5950 VP’ye mağazada yerini aldı. Bu, Premium paketlerin orijinal fiyatından önemli ölçüde daha düşük olduğunu gösteriyor.

Pakete dahil olan kostümlerin tamamı:

VALORANT
  • İyon Phantom – 1775 VP
  • Sihirpunk 2.0 Operator – 1775 VP
  • Ego Stinger – 1775 VP
  • Radyant Krizi 001 Bucky – 1775 VP 
  • Yerçekimsel Uranyum Nöroateşleyici (Y.U.N) Classic – 1775 VP

Bu Run it Back 3 paketi 5950 VP’ye mal olacak. Kostümleri tek tek satın almak isterseniz yukarıdaki listeden kaplamaların tek fiyatına bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: VALORANT 5.03 Yaması gelecek aya ertelendi


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR