Haberler

Creepy Unreal Engine 5 Fragmanı ile Yeni Layers Of Fear Game Duyurusu

Bloober Team, görünüşte orijinaline bağlanan yeni bir Layers of Fear oyunu geliştiriyor.

Şimdi Ekim ve Layers of Fear geliştiricisi Bloober Team, yepyeni Layers of Fear oyununun duyurusu ile ürkütücü bir havaya giriyor. Polonyalı geliştirici, oyunun perdesini resmen geri çekmeye ve adını açıklamaya hazır değil, ancak stüdyo, Layers of Fear evreninde geçen habersiz oyun için bir teaser yayınladı.

Unreal Engine 5’te yapılan teaser, bazı ilginç şekillerde orijinal Layers of Fear’a geri dönen çok rahatsız edici bir sahne gösteriyor. Bu oyun, en büyük eserini bitirmeye çalışan ve bunu yapmak için her şeyi göze alan bir ressamın hikayesini anlatıyordu. Bu yeni teaser da bir ressama gönderme yapıyor. Aşağıdaki teaser’a göz atın ve hangi ipuçlarını görebileceğinizi görün.

Bloober Ekibi, 2016 yılındaki Layers of Fear’ı, 2019’da bir okyanus gemisinde çekilecek bir filmde rol almaya çağrılan bir Hollywood aktörü hakkında bir devam filmiyle takip etti.

CEO Piotr Babiebo, Layers of Fear’ın stüdyo için çığır açan bir oyun olduğunu ve ekibin büyümesine ve yeni kategorilere genişlemesine yardımcı olduğunu söyledi. Yeni oyun, Bloober’ın franchise’a geri döndüğünü görüyor ve Babiebo, “Bu dünyaya daha akıllı ve daha deneyimli olarak geri döndüğümüze gerçekten sevindim” dedi.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR