Uncategorized

Call of Duty: Warzone ve Black Ops Cold War için artık ücretsiz Prime Gaming ganimeti mevcut!

Call of Duty ve Twitch, bazı Prime Gaming ganimetleri için bir araya geliyor ve bunun ilk kısmı şu anda alınabilir.

Ortaklığın ilk gününde, talep edilebilecek üç paket var: Bogged Down paketi, World Series of Warzone Yaz 2021 paketi ve World Series of Warzone paketi. Hepsi talep edilebilir olsa da, hepsi hemen oyunda görünmeyecek.

Tweet’e gitmek için görsele tıklayabilirsiniz.

Bogged Down, Woods için bir Epik görünüm, bir SMG planı, bir keskin nişancı planı, bir saat ve bir amblem içerir. Yaz Paketi bir arama kartı, amblem, bir saatlik çifte XP jetonu ve bir saatlik çifte silah XP jetonu ile birlikte gelir. Bu öğelerin tümü hem Warzone hem de Black Ops Cold War’da kullanılabilir.

Üçüncü paket, WSOW paketi, bir FFAR planı, bir MAC-10 planı, bir silah tılsımı ve bir arama kartı içerir. Bu, şimdi talep edilebilir, ancak bir nedenden dolayı 7 Ekim’e kadar Warzone’da mevcut olmayacak.

CoD için Prime Gaming sayfasına göz atarken, bu yılın sonunda ve sonrasında 13 loot drop daha listeleniyor. Oyun 5 Kasım’da piyasaya sürüldükten sonra gelecekteki düşüşlerin Call of Duty: Vanguard ganimetlerini içermesi olası.

Ücretsiz öğeleri talep etmek için oyuncuların yalnızca Prime Gaming hesaplarını Activision hesaplarına bağlamaları gerekir. Doğrudan Prime sayfasından yapılabilecek kolay bir işlemdir.

23
35
44
6
49
7
10
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X