Haberler

Death’s Door PS4, PS5’e Geliyor ve 23 Kasım’da Açılıyor

Acid Nerve’in ölülerin ruhlarını toplayan kargalarla ilgili aksiyon-macera oyunu PS4 ve PS5’e geliyor.

Eleştirmenlerce beğenilen aksiyon-macera oyunu Death’s Door 23 Kasım’da PS4, PS5 ve Nintendo Switch için çıkıyor. Oyun daha önce Xbox One, Xbox Series X ve PC’de mevcuttu. Oyunu PlayStation’da ön sipariş veren herkes, Acid Nerve’nin önceki oyunu Titan Souls’un ücretsiz bir kopyasını alacak.

Death’s Door’da, dünyaya gitmek ve ruhları toplamakla görevli birçok kargadan birini oynuyorsunuz. Bu dünyada artık doğal ölüm gerçekleşmiyor, bu yüzden kargalar son kullanma tarihi geçmiş ruhları almak zorunda. Oyun melankolik bir atmosfere sahipken, hikayenin ölümle ilgili daha mizahi bir tonu var. Death’s Door’daki savaş, hızlı tempolu yakın dövüş eylemini ok, yay veya ateş topları gibi araçların tutumlu kullanımıyla karıştırıyor.

Death’s Door’un PS5 versiyonu, DualSense’in oyun boyunca ayrıntılı duyumlar sağlayan dokunsal geri bildiriminden yararlanacak. GameSpot’un Death’s Door incelemesinde , eleştirmen Alessandro Barbosa oyuna 8/10 vererek, “Keşfedilecek ilgi çekici bir dünya ve her şeyi eğlenceli tutmak için sürekli olarak tatmin edici bir mücadele ile, Death’s Door’a aşık olmak kolaydır. Öncülü sizi hemen bağlar, ve açılışının büyüleyici cazibesini sürdürecek bir tarza ve öze sahip.Belki de en önemlisi, yeteneklerinizi tatmin edici şekillerde test eden zorlu patron dövüşlerine ayak uydurmanızı sağlayan keskin düşman tasarımlarıyla oynaması sürekli olarak eğlencelidir. Uğraşacak çok ölüm ve biçilecek çok ruh var, ancak Ölümün Kapısı onu her adımda bir zevk haline getiriyor.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR