Haberler

EA Sports Yeni PGA Tour Oyununun Ertelendiğini Duyurdu.

EA’nın yeni profesyonel oyununun 2022’de daha sonraya kaymasıyla bir başka oyun daha ertelendi.

EA’nın yeni golf oyunu EA Sports PGA Tour zamanında piyasaya sürülmeyecek . Yayıncı Çarşamba günü yaptığı açıklamada, EA Sports PGA Tour’un 2022 Baharında programa çıkmayacağını söyledi.

Kısa bir açıklamada EA, önümüzdeki aylarda oyunun lansman planları hakkında daha fazla bilgi paylaşacağını söyledi. Ancak gecikmeyle ilgili bir açıklama yapılmadı.

EA PGA Tour, piyasaya sürüldüğünde, bu yıl bir sürüm atladıktan sonra 2022’de de çıkacak gibi görünen bir sonraki PGA Tour 2K oyunuyla rekabet edecek . EA Sports PGA Tour, 2015’teki Rory McIlroy PGA Tour’dan bu yana EA’nın ilk yeni PGA Tour oyunu olacak.

2K’nın oyununda danışman olarak Tiger Woods var , ancak EA’nın oyunu Masters, PGA Championship, US Open ve The Open dahil olmak üzere golfün dört Büyük turnuvasının tümünü içeren tek oyun olacak. EA PGA Tour ayrıca Amundi Evian Şampiyonası etkinliği de dahil olmak üzere Bayanlar Profesyonel Golf Birliği’ne (LPGA) sahiptir . Hem erkek hem de kadın PGA Tour profesyonelleri oynanabilir karakterler olarak öne çıkacak, ancak sporcuların tam listesi henüz açıklanmadı. Oyun ayrıca bir oyuncu yaratma aracına sahiptir.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR