Haberler

Etkileyici LEGO Yapılarında Pokémon Öğeleri ve Pokéball Remade

Takdire değer bir LEGO hayran üreticisi, ikonik Pokéball’un kopyası da dahil olmak üzere Pokémon serisinden etkileyici ürün modelleri yaratıyor.

Yetenekli bir Pokémon hayranı, franchise’ın en dikkate değer öğelerinden bazılarının etkileyici modellerini LEGO tuğlalarıyla yaptı ve hatta diğer Pokéfans’ların evde denemeleri için talimatlar ekledi. LEGO ve video oyunları, sevilen yapım oyuncaklarından en sevdikleri serilere büyük övgüler yağdıran oyuncularla ve yıllar boyunca bir dizi saygın video oyununda LEGO’nun eğlencesini yakalayan geliştirici Traveller’s Tales ile geçmişte birlikte iyi bir performans sergiledi.

Bu aynı zamanda Pokémon için de geçerlidir, çünkü dünyanın her yerinden hevesli Eğitmenler LEGO tuğlalarını kullanarak en sevdikleri yerlerin ve Pokémon türlerinin modellerini inşa etmişlerdir. Bunlar, ilk iki Pokémon neslinin Kanto ve Johto bölgelerinin anlık dioramalarından, üç ana başlangıç Pokémon of Diamond And Pearl’ün modellerinden ve hatta Pikachu ve Charmander gibi ikonik Pokémon serisi maskotların bazı gerçek boyutlu kopyalarından oluşuyordu. Bu LEGO/Pokémon mash-up’larının tümü fiziksel modellerden oluşmuyor, çünkü bir hayran yakın zamanda yaklaşmakta olan Pokémon Legends: Arceus’tan Hisuian Growlithe’nin sevimli bir LEGO renderini yaptı.

Reddit kullanıcısı eyemcantoeknees (diğer adıyla yetenekli YouTube LEGO üreticisi tuğla fabrikası), Pokémon LEGO modellerinin bazı resimlerini r/pokemon’a göndererek geçiş eğlencesine katıldı. Bunlar bir Pokémon Yumurta İnkübatörü, mor bir İksir şişesi (bir Pokémon’un savaş sırasında veya sonrasında sağlığını geri kazanmak için kullanılır) ve Eğitmenlerin en sevdikleri Pokémon’u yakalamak için kullandıkları ikonik kırmızı Pokéball’dan oluşur. Ek olarak, eyemcantoeknees, brickmill‘in Instagram hesabının izniyle, ana gönderilerinin altındaki bir yorumda Pokéball için yapım talimatlarına bir bağlantı ekledi.

Bu etkileyici hayran yapımı Pokémon modelleri, Nintendo’nun bu yıl Pokémon serisinin 25. yılını kutladığı anda geldi. 2021 boyunca, Nintendo Switch için Pokémon Diamond And Pearl’ün merakla beklenen yeniden yapımı ve Pokémon Legends: Arceus adlı yepyeni, açık dünya spin-off’u da dahil olmak üzere birkaç heyecan verici yeni Pokémon oyunu duyurusu da yapıldı. Oyunun dışında, Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle adlı yeni bir Pokémon anime filmi olacak ve Netflix daha önce duyurulan TV dizisiyle bağlantılı bir canlı aksiyon Pokémon filmi olduğunu da duyurdu.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR