Haberler

Evil West Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Focus Entertainment ve Flying Wild Hog, Evil West’in 20 Eylül’de piyasaya çıkacağını duyurdu. Evil West PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S’e geliyor.

Oyun, Amerika sınırında vampirleri avlayan Jesse Rentier’in hikayesini oyunculara yaşatıyor. Oyuncuların yükseltebileceği çeşitli farklı silahların yanı sıra Jesse’yi geliştirme avantajlarına da sahiptir. Evil West ayrıca bir arkadaşınızla oynayabilmeniz için co-op moduna sahip olacak.

Evil West’in çıkış tarihini gösteren fragman bizlere Jesse’nin tabanca, alev makinesi gibi silahları ve dev bir balta – eldiven gibi yakın dövüş silahlarını da kullandığını gösteriyor. Oyun, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Çekçe, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Japonca ve Geleneksel Çince dahil olmak üzere farklı altyazı dillerini destekleyecektir. (Türkçe destekleseniz şaşarım zaten!)

Oyunun Dvd versiyonu Amazon gibi perakendecilerden satın alınabilse de, Focus Home Entertainment vitrininde oyun için özel bir ters çevrilebilir kapak var. Standart kapakla aynı, ancak ortada “Evil West” logosu yok.

Evil West ilk olarak 2021 Game Awards’da duyuruldu.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR