Aksiyon Haberler Macera Nişancı(FPS-TPS)

Far Cry 6: Pagan – Control DLC’si Çıktı.

Yeni DLC, oyuncuların Far Cry 4’ün züppe kötü adamı Pagan Min rolünü üstlenmelerini sağlıyor.

Oynayabileceğinizden daha fazla içeriğe sahip olabilecek bir oyun olan Far Cry 6, artık daha fazlasına sahip. Far Cry 6: Pagan – Control artık tüm platformlarda mevcut.

DLC’de Pagan Min, 2014’ün Far Cry 4’ünün ana düşmanıydı. Pagan Min, Nepal’e dayanan ve oyunun açık dünyası olarak hizmet eden kurgusal krallık Kyrat’ın kralıydı. Orijinal oyunda ve DLC’de Pagan Min’i Troy Baker seslendiriyor.

Far Cry 6: Pagan – Control’de Pagan Min, bebekken öldürülen kızı Lakshmana’yı kurtarmak için bir arayış içindedir. Ubisoft’tan yapılan bir basın açıklamasına göre, DLC roguelike’dan ilham alıyor ve “kötü adamın sorunlu ruhunun derinliklerinde yer alıyor”. Temel olarak, Pagan Min’in kederinin bir oyunlaştırması gibi görünüyor. Lansman fragmanına dayanarak, DLC, Far Cry 6’dan daha rüya gibi bir tona sahip görünüyor.

Bu, Far Cry 6 için tümü serinin geçmişinden bir kötü adamın dönüşünü içeren üç temalı DLC genişletmesinin ikincisidir. Far Cry 3 antagonisti Vaas Montenegro’nun başrolde yer aldığı Vaas – Insanity, geçtiğimiz yıl 16 Kasım’da vizyona girmişti. Far Cry 5’ten Joseph Seed’in oynadığı üçüncü genişleme, Joseph – Collapse, bu yıl içinde çıkacak. Far Cry serisi, abartılı kötü adamlarıyla tanınır ve Ubisoft, bu DLC ile buna gerçekten eğildi.


Kaynak

0
0
0
0
0
48
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish