Haberler

Flintlock: The Siege Of Dawn yeni bir oynanış fragmanı yayınladı!

Kepler Interactive ve A44, Xbox & Bethesda Games Showcase etkinliğe sırasında bize yeni bir Flintlock: The Siege Of Dawn oynanış videosu gösterdi. Flintlock: The Siege Of Dawn’ın 2023’te Xbox konsollarına, PC’ye ve cloud’a gelecek ve çıktığı gün Game Pass’te oynanabilecek.

Etkinlikte gösterilen fragman, tanrıların nasıl ortaya çıktığını ve herkesin hayatını mahvettiğini anlatan ana karakterimizle başlıyor. Fragman daha sonra yakın dövüş / menzilli silahlar ve hatta sihir kullanarak bir dizi düşmanla savaşmasını gösteriyor. Bu düşmanlarla savaşırken, her savaşta ona yardım eden güvenilir bir arkadaşı da var.

Oyun, oyuncuların çöllerde uçabilecekleri, harabeler arasında dolaşabilecekleri ve gizemli Şafak Şehri’ni keşfedebilecekleri açık bir dünyaya sahiptir. Flintlock The Siege Of Dawn, 2018’de bize Ashen aksiyon RPG’sini getiren ekibin yeni projesidir.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR