Uncategorized

Mobile Legends: Bang Bang, Project NEXT güncellemesini detaylandırıyor!

Dünyanın en büyük mobil oyunlarından biri, oyunculara beşinci yıl dönümünü kutlamaları için daha fazla içerik sağlıyor.

Mobile Legends: Bang Bang bu Ekim ayında beş yaşına giriyor. Kutlamak için oyuncular yıl dönümüne özel görünümlere, yeni animasyonlu şortlara ve diğer orijinal içeriklere erişebilecekler.

Moonton Games, MLBB’yi en popüler mobil MOBA oyununa dönüştürerek, dünyanın dört bir yanından oyuncuları ve toplulukları, rakip takımlara karşı gerçek zamanlı beşe beş savaşlarda rekabet etmeleri için bir araya getirdi. Oyun, 10 saniyelik eşleştirme ve 10 dakikalık maçların yanı sıra sürekli olarak yapılan eklemelerle mobilde gerçek bir MOBA deneyimi sunuyor.

Şu andan ekim ortasına kadar oyuncular Beşinci Yıldönümü Kutlamasının ve “5hare Fun, Forge Legends” güncellemesinin keyfini çıkarabilirler. Bu, oyuncuların etkinlik sırasında giriş yaparak ücretsiz olarak alabilecekleri yeni Ay Tanrıçası Miya da dahil olmak üzere oyuna yeni kahramanlar, görünümler ve özel öğeler getiriyor.

undefined

Oyuncular ayrıca şenlikler boyunca özel avatar sınırları, ifadeler ve efektler gibi ücretsiz oyun içi öğeler talep edebilirler.

Beşinci Yıldönümü Kutlaması ile birlikte Moonton, Project NEXT güncellemesiyle MLBB’yi özünde değiştirmeye hazırlanıyor.

Project NEXT, kahraman dengeleme, oyundaki genel güncellemeler, beceri değişiklikleri ve tasarım yeniden çalışmaları dahil olmak üzere oyunun temel parçalarına yeni içerik ve güncellemeler ekleyecektir. Ek olarak, Harper için bir kahraman yenilemesi ve lobi ekranında daha büyük bir Kullanıcı Arayüzü yenilemesinin parçası olacak yeni bir hava durumu efekti olacak.

Ayrıca, Brawl oyun modunun yenilenmiş bir versiyonunun lansmanı da dahil olmak üzere, özellikle oyunculara çok daha iyi bir oyun deneyimi sunmayı amaçlayan birçok değişiklik olacak. Bu güncelleme ile yeni giriş etkinlikleri, özel kozmetikler ve yeni bir kahraman olan Floryn tanıtılacak.

Beşinci Yıl Kutlamaları devam ediyor. Gelecekteki içerik sürümleri ve Project NEXT güncellemesi ile ilgili ayrıntılar yakın gelecekte açıklanacak.

Kaynak

40
18
39
4
14
8
3
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X