Haberler

No More Heroes 3 bu sonbaharda PC, PlayStation ve Xbox’a geliyor

No More Heroes 3, PlayStation, Xbox ve PC’ye geliyor. Yayıncı XSEED Games ürünü Cuma günü duyurdu; Oyunun “gelişmiş HD görseller, yüksek FPS ve daha hızlı yükleme süreleri” ile 2022 sonbaharında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

No More Heroes, kendisini sürekli olarak yeniden icat eden ve yeni riskler yaratan üst düzey bir seridir. Oyuncular, bir müzayedede ışın katanası kazanan ve usta bir suikastçı olan Otaku kahramanı Travis Touchdown’ın kontrolünü ele alıyor. Travis daha sonra memleketini (ve Dünyanın geri kalanını) galaksiler arası savaş ağası Prens FU’dan korumak için bir uzaylı istilasına karşı savaşmak zorunda kalıyor.

Konsollar için fiziksel bir No More Heroes 3 Day 1 sürümü, 2022 Sonbaharında piyasaya sürülecek ve bir sanat kitabı, CD ve motorcu plakasını içerecek. Dijital sürüm hakkında daha fazla bilgi daha sonra duyurulacak.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR