Haberler

ClashMSTRS, Clash of Clans Dünya Şampiyonası için 2’nci ön eleme etkinliği oldu!

ClashMSTRS 2022, 50.000$’lık ödül havuzuyla her zamankinden daha büyük bir şekilde karşınızda. Turnuva artık Clash of Clans Dünya Şampiyonası 2022 için resmi bir topluluk etkinliği oldu ve kazanan, 2022 Dünya Şampiyonası Finallerinde bir yer kazandıran Altın Bilet alacak.

ClashMSTRS, kayıtları şu anda açık! Tek bir eleme formatına sahip olacak üç ayrı eleme olacak. Her elemede ilk sekiz takım yeterlilik puanları alacak.

Üç elemenin hepsinden sonra, en fazla kalifikasyon puanına sahip ilk dört takım ClashMSTRS elemelerine yükselecek. Beşinci ila sekizinci sıradaki takımlar ise play-in’lere geçecek. İlk eleme 27 Nisan’da başlayacak.

Açık elemelerden sonra çift eleme formatına sahip bir LCQ gerçekleşecek. Buradan ilk dört takım da play-in’lere geçecek. Play-in’lerde açık elemelerdeki dört takım, rakiplerini LCQ’daki kalifiye takımlardan seçecek. Bu maçların her birinin galibi playofflara yükselecek.

Playofflar, ClashMSTRS 2022’deki takımların son durağı olacak. Grup aşaması ve final olarak ikiye ayrıldı. Grup aşamasında sekiz takım, her biri dört takımdan oluşan iki gruba ayrıldı. Çift eleme sisteminde mücadele edecekler ve her gruptan ilk iki takım finale kalacak.

Finallerde, yarı finalleri ve büyük finalleri içeren tek bir eleme grubu olacaktır. Her maç Bo2 formatında olacak. Kazanan, 10.000 $ ve Clash of Clans Dünya Şampiyonası Finalleri 2022’ye bir Altın Bilet ile gidecek.

Şimdiye kadar, sadece bir takım Dünya Şampiyonası Finallerine katılmaya hak kazandı. X Team Esport, etkinlikte yer ayırtmak için bu ayın başlarında Queso Cup Golden Edition’ı kazandı. Supercell, 2022’de mümkün olduğunca çok Altın Bilet dağıtmak için dört topluluk turnuvasıyla birlikte çalışıyor. Kalan dört bilet, Ağustos ayındaki oyun içi ‘Six Weeks of Clash Mayhem’ etkinliği sırasında dağıtılacak. Dünya Şampiyonası Finallerinin 23-25 Eylül tarihleri arasında açıklanmayan bir mekanda gerçekleşmesi planlanıyor.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR