Uncategorized

Overwatch 2 haritası yayında ve bizi İtalya’nın güneşli tepelerine götürüyor

Malevento, Açık Test Sunucusunda mevcuttur.

Overwatch’ın Malevento adında yepyeni bir haritası var ve şu anda Açık Test Sunucusunda yayında.

27 Ağustos’ta bugün erken saatlerde Activision Blizzard, bir basın açıklamasıyla Overwatch’ın PC’deki Açık Test Sunucusu için yeni bir haritanın yayında olduğunu duyurdu. Bu haritanın adı Malevento ve yalnızca İtalya’dan gelen herkes için ücretsiz bir ölüm maçı haritası.

Bu, Blizzard’ın orijinal oyununu desteklemeye devam etmesine rağmen, bir süredir orijinal Overwatch’dan aldığımız ilk haber. Ayrıca, orijinal Blizzard kahraman nişancı oyununun merakla beklenen devamı olan Overwatch 2’yi en son gördüğümüzden veya duyduğumuzdan bu yana epey zaman geçti.

Bununla birlikte, Mayıs 2021’in sonlarını takip eden haftalarda, Blizzard’ın Overwatch 2’nin PvP oyunlarında oyuncu sayısını taraf başına altıdan beşe indireceklerini ilk açıklamasıyla devam filminden haberler çıktı . Bundan kısa bir süre sonra, Overwatch 2’nin haritalarının dinamik hava döngüleri içereceği açıklandı , oyunun teknik direktörü Nintendo Switch’teki Overwatch 2’nin ” bazı tavizler ” içereceğini yorumlamadan önce . Daha yakın zamanlarda, Overwatch 2’nin en az 2023’e kadar çıkmayabileceği iddia edilen bir söylenti .

undefined

25
33
10
1
5
10
5
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X