Haberler

Pokémon Snap, Nintendo Switch Online’a geliyor

Nintendo, Nintendo 64 klasiklerinden biri olan Pokémon Snap oyununu 24 Haziran’da Nintendo Switch Online’a getiriyor. Geçen yılki New Pokémon Snap’i oynadıktan sonra orijinal oyuna dönmek için can atıyorsanız veya ilk kez oynamak istiyorsanız, çok yakında bir fotoğraf macerası için Pokémon Island’ı ziyaret edebileceksiniz.

Switch’teki diğer N64 oyunlarında olduğu gibi, Pokémon Snap oynayabilmek için Nintendo’nun premium Nintendo Switch Online Genişletme Paketine abone olmanız gerekiyor. Lansmanından bu yana Nintendo The Legend of Zelda: Majora’s Mask, F-Zero X ve hatta Microsoft’a ait Banjo-Kazooie gibi klasikleri listesine ekledi.

Genişletme Paketi aboneliği, Splatoon 2, Animal Crossing: New Horizons ve Mario Kart 8 Deluxe için Sega Genesis oyunları ve DLC kitaplığına erişim de dahil olmak üzere bir sürü başka avantaj da sunuyor. Ancak Pokémon Snap’in piyasaya sürülmesinden sonra, Nintendo, hizmeti ilk duyurduğunda söylediği tüm N64 oyunlarını hizmetine eklemiş olacak.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR