Aksiyon Haberler Korku

Resident Evil 4 VR, 2022’de Ücretsiz Paralı Asker Moduna Geçiyor.

Oculus Quest 2’ye özel oyun, önümüzdeki yıl konfor ve içerik güncellemeleri alıyor.

Şu anda Meta’s Oculus Quest 2’ye özel olan Resident Evil 4 VR , 2022’de yüksek talep edilen Paralı Askerler modunu ekleyecek ücretsiz bir içerik güncellemesi alıyor.

Meta ve Capcom, güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda bir pencere daraltmadı, ancak VR uyarlaması için The Mercenaries üzerinde çalışmanın şu anda üzerinde çalışıldığını doğruladı. Mercenaries, temel Resident Evil oyunlarındaki diğer tüm modlar gibi, korku eylemini daha fazla arcade olayına dönüştürüyor ve sizi, ekstraksiyon kenelerinin geri sayımı için geri sayım olarak hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğunuz bitmek bilmeyen bir düşman sürüsüne karşı karşıya getiriyor.

2022’de yapılacak bir güncelleme için ek konfor seçenekleri de üzerinde çalışılıyor. Bunlar, elle direksiyonu ekleyen, solak oyunu daha konforlu hale getiren ve oyuncuların Leon’un oyun içi göğüs ve bel yüksekliğini ayarlamasına olanak tanıyan yeni seçenekleri içerecek. envanter yönetimini biraz daha esnek hale getirmek için.

Meta ve Capcom, Resident Evil 4 VR’nin şimdiye kadarki başarısından son derece mutluydu ve oyun, tüm Quest tarihinde Oculus Store’da en hızlı satan uygulama olmayı başardı. Yine de, orijinal Quest için bir bağlantı noktası hakkında hiçbir kelime olmadan, Meta’nın en son bağımsız kulaklığına özeldir.

Resident Evil 4 VR, klasik üçüncü şahıs korku oyununu çeşitli şekillerde canlandırmayı başarıyor ve hem mevcut hem de yeni hayranlara tüm zamanların en etkili korku oyunlarından birini kontrol etmek için iyi bir neden sunuyor. Bizim yılında Resident Evil 4 VR inceleme Kurt indovina diyerek oyunun yeni mekaniği övdü “RE4VR sağ yanında Saber ve Superhot çırpın, sizin Oculus Görev 2 kütüphanede olması için önemli bir oyun.”

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR