Haberler

Sosyal sabotaj oyunu Dread Hunger 26 Ocak’ta erken erişimden çıkıyor

Sosyal sabotaj oyunu Dread Hunger, erken erişimden çıkıp 26 Ocak’ta düzgün bir şekilde piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı. Tarih yaklaştıkça geliştirici Dread Hunger Team, oyunun bir sonraki haritasından biraz daha fazlasını sergiledi. Dread Hunger’ın temel oynanışı, partinizin kendilerini Kuzey Kutbu’nda bilinmeyen bazı doğaüstü güçler tarafından kuşatılmış halde bulmasıdır.

Mürettebat hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorundayken, köleler gerekli her şekilde seferi sabote etmek zorundadır. Buz sütunları işleri daha da karmaşıklaştırıyor.

Dread Hunger’ın Erken Erişim güncellemeleri şimdiden birkaç oyun eklemesi yaptı: The Great Hunt, yeni bir sınıf olan Hunter’ı ve yeni bir kutup ayısı düşmanı ekledi. Expanse, oyun Çarşamba günü 1.0 lansman aşamasına girerken oyuncuların keşfetmesi için bazı yeni ve özel korkulara sahip olacak.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR