Haberler

Ocak 2022 İçin Fortnite Mürettebat Paketi Paketi, Snow Stealth Slone’u İçerir.

Imagined Order patronu geri döndü ve soğuğa hazır.

Ocak 2022 Fortnite Mürettebat paketinin fragmanının ayın başlarında sızdırılmasının ardından Epic Games, IO’nun üst kademesinin geri döndüğünü onayladı ve Fortnite kötü adam Dr. Slone bir sonraki Fortnite Mürettebat Paketi.

Sızıntının gösterdiği gibi, Snow Stealth Slone, bir Snow Stealth Hardcase arka bling, bir Sleet Spike kazma ve kıyafetine uygun bir Snow Stealth sargı ile donatılmış olarak gelecek. Paket ayrıca cilt, sırt bling ve kazma için alternatif bir stil olan Winter Sunset ile birlikte gelir.

Mürettebat üyeleri ayrıca 6 Ocak’a kadar gerçekleşecek Fortnite Winterfest etkinliği sırasında özel bir Golden Look Board planörünün kilidini açabilirler.

Fortnite Mürettebatına 31 Aralık’tan önce kaydolanlar, Mürettebat abonelikleri devam ederken altı ay boyunca her ay farklı aşamalara dönüşen ve üçüncü ayda bir kazma ekleyen Protokol Paketi geri bling’ini de alacaklar.

Her zaman olduğu gibi, Fortnite Mürettebat aboneliği, oyun içi Item Shop için 1.000 V-Bucks’ın yanı sıra mevcut sezon için battle pass’ı da içeriyor. Bölüm 3 Sezon 1’in savaş geçişi , Dwayne “The Rock” Johnson tarafından oynanan Spider-Man, The Foundation ve daha fazlasını içerir.

Kaynak

0
0
0
0
0
3
0

Bir cevap yazın