Haberler

Assassin’s Creed Valhalla, gelecek haftaki başlık güncellemesiyle yeniden indirme gerektirecek.

Ama eski boyutundan biraz daha küçük olacak.

1.4.1 başlık güncellemesi öncesinde Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’nın önümüzdeki hafta yama yayına girdiğinde tamamen yeniden yüklenmesi gerekeceği konusunda uyardı. Bu, PC’de yaklaşık 77 GB’lık bir indirmeye hazırlanmanız gerektiği anlamına geliyor, ancak görünüşe göre toplam, bazı optimizasyonlar nedeniyle DLC hariç, mevcut oyunun güncelleme öncesi boyutundan biraz daha az olacak.

Ve bu optimizasyonlar önemsiz değil. Bir Ubisoft topluluk yöneticisi, 1.4.1 güncellemesinin gelecekteki DLC ve genişletmelere hazırlanmanın yanı sıra “daha hızlı yükleme ekranları, gelişmiş dünya veri akışı ve genel çalışma zamanı performansı sunacağını” söyledi.

Ubisoft’un dediği gibi “veri yeniden yapılandırması”, aksi takdirde toplam dosya boyutuna yaklaşık 34 GB ekleyecek bir güncellemenin aslında onu kabaca bir gigabayt azaltacağı anlamına gelir, bu da güzel – yine de Valhalla’ya giriş yapıyorsanız Her gün muhtemelen önünüzde bir bekleme var.

Assassin’s Creed Valhalla bir yıl önce piyasaya sürüldü, ancak görünüşe göre yolda bazı büyük eklemeler var. YouTuber J0nathan tarafından yapılan veri madenciliğine göre, daha önceki bir Assassin’s Creed oyunundan bir karakter gelecek bir görev dizisinde görünecek.

Bu arada, temel oyunun 100+ saatlik içeriği yeterli değilse, başka bir sızıntı , Mart ayında “devasa bir DLC genişlemesinin” geleceğini iddia etti. Bildirildiğine göre, muhtemelen daha odaklı bir kampanya anlamına gelebilecek “God of War-style”.

Kaynak

0
0
0
0
0
23
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish