Haberler

Steel, VALORANT takımının IGL’si olarak T1’e katıldı

Organizasyonun bugün yaptığı açıklamaya göre, Joshua “steel” Nissan, T1’in VALORANT kadrosunda yeni bir ev buldu.

Steel, Eylül 2020’de 100 Thieves’e katılan ve VALORANT profesyoneli olan bir CS:GO emektarıdır. Takımın erken başarısının çok önemli bir parçasıydı, Kuzey Amerika First Strike’ı kazanmalarına ve VALORANT Champions Birinci Aşamasındaki ilk Masters etkinliğine katılmalarına yardımcı oldu. 100 Thieves, bölgenin en iyi takımlarından biri olarak yerlerini korumalarına rağmen, o zamandan beri önemli bir etkinlik kazanamadı.

VCT Masters Berlin’de hayal kırıklığı yaratan bir performanstan sonra Steel, Last Chance Qualifier’dan önce 100T’nin aktif kadrosundan çıkarıldı. 100 Thieves yerine Aaron “b0i” Thao’yu kullandı ve hayranlar Steel’in bundan sonra nereye gideceğini merak etti.

100 Thieves dün Steel’in yeni bir takıma transfer edildiğini duyurdu, ancak kuruluş nereye gittiğini açıklamadı. Ancak bugün T1 tarafından yapılan duyuru hayranların merakını giderdi.
T1’in baş antrenörü David Denis, duyuru videosunda Steel’i karşıladı.

Denis, “Josh’un IGL olarak gerçekten etkileyici bir sicili var,” dedi. “Gerçekten güçlü bir lider, güçlü bir ses, takıma birçok yön getirebilecek birini istedik.”

Steel, yeni ekibinin 2022 VCT sezonuna hazırlanmak için çok çalıştığını açıklayarak duyuru videosunu sonlandırdı. VLR.gg’ye göre T1, şu anda Kuzey Amerika’da 14. sırada bulunuyor. Ancak Steel, sıralamalara tırmanmalarına yardımcı olabilecek mükemmel bir güç!

Kaynak

0
0
0
0
0
43
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish