Haberler

Rocket League, 9 Aralık’ta 2 Ford Mustang modeli ekleyecek

Psyonix, Ford ile olan ortaklığını genişleterek, Ford Mustang’in iki çeşidini Rocket League’e ve Rocket League Şampiyonası serisi için başka bir etkinlik sponsorluğuna getiriyor.

9-22 Aralık tarihleri arasında oyuncular ikonik araba modelinin klasik muscle ve daha modern elektrikli versiyonuna sahip olabilecekler.

Orijinal 1965 Ford Mustang Shelby GT350R, Rocket League’de rekabet etmek için gereken her şeyle desteklenirken, daha yeni Ford Mustang Mach-E SUV benzer, roketle çalışan bir yükseltme aldı. İkincisi, aynı zamanda, bir yıldırım etkisiyle süpersonik hale geldiğinde elektrik doğasını başka bir seviyeye taşıyan benzersiz bir görsel efekte sahip.

Her model mağazada 1.100 Krediye veya paket için 2.000 Krediye mal olacak ve aşağıdaki içeriği içerecek:

Ford Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E RLE (Oktan Hitbox)

Ford Performans Çıkartması

98 çıkartması

Ford Mustang Mach-E RLE Tekerlekler

E.V. Boost

Mustang Mach-E Oyuncu Banner

Ford Mustang Mach-E RLE Motor Sesi

Ford Mustang Shelby GT350R

Ford Mustang Shelby GT350R RLE (Dominus Hitbox)

Ford Performans Çıkartması

98 çıkartması

Ford Mustang Shelby GT350R RLE Tekerlekler

98 Oyuncu Banner

Ford Mustang Shelby GT350R RLE Motor Sesi

Hem Ford Mustang Shelby GT350R hem de Ford Mustang Mach-E SUV tamamen özelleştirilebilir, ancak bu yalnızca diğer ortak aktivasyonlardan gelen lisanssız ürünler için geçerlidir.

Ford ayrıca, 8-12 Aralık tarihleri arasında İsveç’te gerçekleştirilecek olan RLCS Fall Major’ın sunum sponsoru olacak. 15 ve 16 Aralık için ikinci bir Ford Rocket League Serbest Stil Daveti de planlanıyor.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR