Haberler

Street Fighter 6 çıkış tarihi açıklandı!

Bu yılın başlarında duyurulmasının ardından Street Fighter 6, PlayStation State of Play etkinliği sırasında bir oynanış fragmanı yayınlandı. Street Fighter 6’nın 2023’te PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One ve PC’ye gelmesi planlanıyor.

Fragman, Street Fighter oyunlarında hayranların beklediği geleneksel dövüşleri gösterdi, ancak Street Fighter 6’nın bir metropolde açık dünya hikaye moduna sahip olacağı da görülüyor. Açık Dünya modunun, bir dövüşçünün eğitilip turnuvalarda dövüşmesini içeren bir hikayeye sahip olacağı düşünülüyor.

Ayrıca, serinin ana karakteri olan Ryu, Chun-Li ve Luke da dahil olmak üzere, hareket halindeki birkaç karaktere de göz attık. Tekmeler, yumruklar ve özel hareketlere eşlik eden üst düzey animasyonlarla dövüş sahneleri oldukça gösterişli görünüyor.

Street Fighter 6, fragmanın sonunda kısaca gösterilen Battle Hub adlı bir çevrimiçi çok oyunculu moda sahip olacak. Battle Hub’a erişmek için bir PlayStation Plus veya Xbox Live Gold üyeliği gerekli olacak.

Street Fighter V’in piyasaya sürülmesinden bu yana altı yıldan fazla bir süre geçti, ancak oyun 2018’de Arcade Edition ve 2020’de Champion Edition dahil olmak üzere çok sayıda DLC ve güncellenmiş sürümler yayınladı. Street Fighter 6’nın 2023 yazında PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One ve PC’de çıkması bekleniyor.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR