Haberler

TimTheTatman Complexity’ye katıldı

TimTheTatman, bir organizasyonun parçası olmadan neredeyse 10 yılını bir kişilik flama olarak geçirdi. Ancak bu, bugün yayında Complexity’ye katıldığını duyurmasıyla sona erdi.

Tim, ömür boyu Cowboys hayranı olmasıyla tanınır ve her gün takım hakkında konuşur. Bu nedenle, Kovboy’un sahip olduğu espor organizasyonuna katılmak, onun hisleriyle mükemmel bir uyum içindeydi.

Anlaşmanın ayrıntıları açıklanmadı, ancak izleyicileriyle tartışırken Tim, kendisinin bir içerik yaratıcısı ve org’un bir parçası olduğunu söyledi.

Tim kısa süre önce Cowboys’un sezon açılışı için Dallas’ı ziyaret etti. Oradayken Complexity’nin genel merkezini ziyaret etti ve Cowboys’un sahibi Jerry Jones ile görüştü.

Kararını vermeden önce Tim, “birçok” kuruluşla konuştuğunu, ancak en sevdiği geleneksel spor takımıyla ilişkili bir kuruluşla takım kurmanın “kader” gibi hissettiğini söyledi.

Tim, Complexity ile olan ortaklığını başlatmak için Teksas, Frisco’daki The Star’da bira ve ürünlerle dolu bir buluşma gerçekleştireceğini söyledi. TimTheTatman formaları organizasyonun web sitesinde zaten mevcut.

TimTheTatman’ın halihazırda LG, Herman Miller, HyperX, Chipotle, FanDuel ve Streamlabs gibi bir dizi sponsoru var.

Bu ayın başlarında Tim, Twitch’ten YouTube’da yayın yapmaya geçerek canlı yayın pazarında ses getirdi.

Platforma geçişinden hemen sonra Tim, YouTube’daki ilk akışında 100.000 eşzamanlı izleyiciyi gölgede bıraktı. Ve 10.000’den fazla ücretli üye toplaması uzun sürmedi (YouTube’un Twitch aboneliğine eşdeğer).

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR