Haberler

VALORANT web sitesinde sızdırılan güncelleme, yeni ajanın 2 hafta erteleneceğini onayladı!

Bir sonraki ajanın VALORANT’ın büyüyen oynanabilir karakter kadrosuna katılmasını bekliyorsanız, biraz daha beklemeniz gerekeceğini bilmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Riot’un web sitesinin Arapça versiyonundaki dün kaldırılan bir güncelleme sayfasında, karakter yapımcısı John Goscicki, bir sonraki ajanın yayınlanmasının Üçüncü Bölüm, Üçüncü Perde’nin başlamasından iki hafta sonra yapılması planlanan Yama 3.10’a ertelendiğini doğruladı.

Gönderinin gevşek bir çevirisi, Goscicki’ye göre “[ajan] henüz bizden beklediğiniz kalite seviyesine ulaşmamıştı” diyor.

Son birkaç aydır Riot, oyuna yeni bir ajanın eklenmesiyle ilgili easter eggler sızdırıyor. Year One videosunda olası bir kamera hücresi, Range’de gizli ses ve State of the Agents blog gönderisinin Eylül sayısında ipuçları dahil olmak üzere birçok ipucu Deadeye adlı bir karaktere işaret etti.

Riot, bugün sosyal medyada, Deadeye’nın şık, altın bir tüfeğe benzeyen silahını gösteren yeni bir teaser bile yayınladı. Ayrıca silahların yanında yüzen ve yeni ajanın arama kartı olabilecek birden fazla kart var.

VALORANT hayranları,ajan ve yetenekleri hakkında yakında daha fazla şey duymayı dört gözle bekliyor olacak.

Riot henüz blog gönderisini İngilizce olarak resmi olarak yayınlamadı. Yine de güncelleme, VALORANT sitesinin Çince versiyonunda hala mevcut.

Güncelleme 28 Ekim 10:17 CT: Riot, gecikmeyi açıklayan resmi gönderiyi yayınladı. Geliştiriciler, 29 Ekim Cuma günü saat 10:00 CT’de yeni ajanı açıklayacaklar.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR