Haberler

VCT Game Changers Japonya’ya yayılıyor!

VCT Game Changers geçtiğimiz yıl içinde birkaç farklı bölgeye yayıldı ve bu yıl Japonya’ya da yayılacak.

Bu, bölgedeki VALORANT etkinliklerini kaçıran kadınlar için harika bir haber ve dün gece Japonya’daki VCT Challengers yayınlarından birinde duyuruldu. Bölgesel devrenin yaz aylarında başlaması ve sonbaharda diğer bölgelerle aynı zamanda bitmesi bekleniyor.

Şu anda, Japon Game Changers’ın çoğu yılda üç turnuvaya sahip olan diğer bölgelerle aynı formatı izleyip izlemeyecekleri belli değil. Bu yılki Game Changers, Kasım ayında başlaması planlanan ancak henüz belirlenmiş bir tarihi olmayan uluslararası bir Game Changers Şampiyonası ile de sonuçlanacak.

Kaydolan takım sayısı açısından, taraftarlar yarışmaya kaç kadın takımının kaydolduğunu görmek için sabırsızlanıyor. Kuzey Amerika’da, her turnuva için 128 açık yer var ve ilk 12 takım ana etkinliğe gidiyor.

Turnuvalar serisi daha yeni duyuruldu, bu nedenle hayranların somut tarihler ve Japon VCT Game Changer’ın formatının ne olacağı hakkında daha fazla bilgi beklemesi gerekecek.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR