Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Yeni VALORANT Doodle Buds Skin Paketi Sızdırıldı

Yeni bir VALORANT sızıntısı, VALORANT ajanlarının, League of Legends karakterlerinin ve Tactifriends’in karikatürize edilmiş versiyonlarını içeren yeni bir Doodle Buds görünüm paketini ortaya çıkardı.

Birkaç silah güncellemesi ile Stinger ve Bulldog’da küçük değişiklikler eklenerek 4.07 Yaması bugün erken saatlerde açıklandı. Latin Amerikalı oyuncular ayrıca bölgedeki gecikmeyi azaltmaya yardımcı olacak yeni sunucular alacak ve bizleri Poligonunda yeni bir gizemli oda bekliyor. En son güncelleme, data minerlara yeni Doodle Buds görünüm paketi hakkında yeni bilgiler de verdi.

Valorleaks, Phantom, Marshal, Ares, Shorty ve Stinger için kaplamalar içeren Doodle Buds paketini gösteren bir resim yayınladı. Phantom’da mevcut ajanların renkli çizgi film versiyonları bulunurken Shorty ve Marshal’da birkaç TacticFriends bulunuyor. League of Legends hayranları, Annie, Jinx, Viego, Yorick ve diğer birçok karaktere sahip yeni Ares görünümünü beğenecekler.

Oyuncuların silahlarında hangi karakterlerin görüneceğini seçebilecekleri, yani LoL karakterlerinin Phantom’da da kullanılabileceği bildiriliyor. Silahlardaki karikatürler siyah beyaz başlıyor ve yaptıkları her öldürme skine daha fazla renk katıyor. Tüm silahı renklendirmek için bir ace atmanız gerekiyor, bu yüzden birden fazla kill almaya hazır olun.

Paket ayrıca, yalnızca paketin tamamını satın alarak kilidi açılabilen özel öğeler içeriyor. Bunların arasında silahlarla aynı karakterlerin yer aldığı üç oyuncu kartı ve üç sprey var. Paketler, tüm paket satın alındığında genellikle indirimlidir, bu nedenle VP’den tasarruf etmek için tüm paketi almayı düşünebilirsiniz.

Riot Games, yeni paketi resmi olarak açıklamadı ve oyuna eklenip eklenmeyeceği veya ne zaman ekleneceği belli değil. Ancak sızdırılan görüntü, Doodle Buds’ın 27 Nisan’a kadar mağaza için mevcut olacağını belirtiyor, bu yüzden paketin yakında mağazaya gelmesi bekleniyor.Kaynak

0
0
0
0
0
15
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish