Haberler Oyun-İş Dünyası

Arcane 2. sezonunun yapımda olduğu doğrulandı

Arcane’nin ilk sezonu bugün erken saatlerde sona erdi ve Riot Games’teki yapım ekibi bugün gösterinin ikinci sezonunun geliştirilme aşamasında olduğunu doğruladı.

Şovun ikinci sezonunun tanıtım videosunda Caitlyn, Jinx ve Vi’nin sesleri duyulabiliyor, bu da hikayenin bir sonraki bölümünün ilk dokuz bölümdeki olayları takip edebileceğini ima ediyor. Artı, gösterinin ilk sezonu nispeten ani bir uçurumla sona erdi, bu da ilk sezonda kurulan herhangi bir gevşek ucun gelecekte bağlanabileceğini ima ediyor.

Yine de bu, Arcane’nin ikinci sezonunun Piltover ve Zaun dışındaki Runeterra’nın diğer bölgelerini incelemeyeceği anlamına gelmiyor. Örneğin Noxus, birinci sezonun son perdesinde yoğun bir şekilde sergilendi. Ionia ve Demacia dahil olmak üzere diğer uluslarla bağları olan Arcane’nin hikayesi için olasılıklar çok büyük. Runeterra’nın keşfedilecek bir düzineden fazla bölgesi varken, Arcane’nin ikinci sezonunun LoL evreninin başka bir manzarasına dalması mümkün.

Riot, Arcane’nin gelecek sezonunun piyasaya sürülmesi için sağlam bir çıkış tarihi vermedi. Bununla birlikte, dizinin orijinal çıkış zaman çizelgesini kullanacak olursak, Arcane’nin ortaya çıkması ile ilk sezonun galası arasında yaklaşık iki yıl vardı, ancak dizi pandemi nedeniyle ertelendi. Bu mantıkla, Arcane’nin ikinci sezonu 2022 veya 2023’te gelebilir.

Arcane birinci sezonunun dokuz bölümünün tamamı şu anda Netflix’te yayınlanıyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
34
0

4 Yorumlar

Bir cevap yazın

EnglishTurkish