Haberler

Black Friday Xbox oyun satışı, yılın şimdiye kadarki en büyük oyunlarında fiyatları düşürdü.

Far Cry 6, MLB: The Show 21 ve FIFA 22, Black Friday Xbox oyun satışlarında büyük indirimlerden yararlanıyor.

Black Friday Xbox Series X fırsatlarının görünmeye başlamasıyla birlikte, bu yılın en büyük oyunlarından bazılarında %90’a varan indirimler sunan bu Black Friday Xbox oyun satışından bazı başlıklar alarak kitaplığınızı genişletmeye dikkat etmek isteyeceksiniz. Far Cry 6, Back 4 Blood ve Resident Evil Village dahil oyunlar.

Black Friday Xbox Series X fırsatları oldukça etkileyici, Far Cry serisindeki en son taksit 40 doların biraz üzerinde %33 indirimli . Left 4 Dead ruhani halefi Back 4 Blood, %30 düşüşle 41.99 $’dan biraz daha pahalı ve Yılın Oyunu yarışmacısı Resident Evil Village, sadece 29,99 $’dan yarı fiyatına.

Diğer yerlerde Life is Strange: True Colors , Psychonauts 2 ve Marvel’s Guardians of the Galaxy gibi oyunlarda en az %30 indirim var . Bunlar son derece etkileyici indirimler, özellikle de tüm bu oyunların son birkaç ay içinde piyasaya sürüldüğünü düşündüğünüzde ve normalde bu biraz daha yüksek indirimlerin bir oyunun yaşam döngüsünde daha sonra düşmeye başlamasını bekleyebiliriz.

Xbox Black Friday indiriminin bir parçası olarak kelimenin tam anlamıyla yüzlerce fırsat var, o kadar çok ki hepsini vurgulamak imkansız olurdu, ancak resmin tamamını istiyorsanız, bunlara kendiniz göz atabilirsiniz.

Xbox Series X, mevcut nesil konsollar söz konusu olduğunda yükü yönetmeye yardımcı oluyor, ancak özel bir Sony hayranıysanız, bu Black Friday PS5 fırsatlarına veya Microsoft’unuzu almaktan hoşlanıyorsanız Black Friday oyun bilgisayarı fırsatlarına göz atabilirsiniz

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR