Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS) Oyun-İş Dünyası

Call of Duty: Vanguard ve Warzone 2. sezon çizimleri PlayStation Network güncellemesiyle sızdı!

Call of Duty: Vanguard’ın gelecek sezonunun resmi, PlayStation Network veritabanına yapılan bir güncelleme ile sızdırıldı.

Görüntüler, Call of Duty: Vanguard | Warzone oyunu, diğer iki yeni operatörün yanı sıra bir kadın operatörü ön planda tutuyor. Askerler, Vanguard için yeni gibi görünen bir yerde tankların ve diğer araçların önünde beliriyor.

PSN veritabanına eklenen güncellemeleri takip eden bir hesap olan PlayStation Game Size’a göre, güncelleme boyutu “büyük” ve Vanguard’ın PS4 dosya boyutunu 47.285 GB’a çıkarabilecek kadar büyük olabilir. Muhtemelen PS5’te farklı olacaktır.

Bu, Vanguard ve Warzone’un Warzone Pacific güncellemesinden bu yana ilk önemli güncellemesi olacak. İkinci sezon başlangıçta 12 Şubat’ta piyasaya sürülecekti, ancak oyunların önüne geçen hatalar ve diğer sorunlar nedeniyle neredeyse iki hafta ertelendi.

İkinci sezon, her iki oyunda da yeni silahlar, operatörler, haritalar ve 100 kademelik bir savaş bileti dahil olmak üzere standart sezonluk içeriği ekleyecek. Dereceli oyuncular için bu güncellemede Vanguard’a bir dereceli modun da ekleneceğini bilmekten mutlu olacaklar.

Vanguard ve Warzone’un ikinci sezonunun bir hafta sonra 14 Şubat’ta başlaması planlanıyor.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR