Uncategorized

Call of Duty yeni League kadrosunu açıkladı!

Los Angeles Guerrillas, SlasheR, Gunless, Asim ve Huke’ un yeni Call of Duty League kadrosu.

SlasheR, Gunless, Asim ve Huke, Dot Esports’un 3 Eylül tarihli raporunu doğrulayarak, Call of Duty League’in Los Angeles Guerrillas’ının yeni dörtlü olarak açıklandı.

Guerrilla’lar, CDL Puanları açısından son sırayı paylaştıkları kayıp bir 2021 sezonunu iyileştirmeye çalışacaklar. LAG, Black Ops Cold War sezonunda kazanılan en az seri için Paris Lejyonunu (8-22) birbirine bağlayan 8-26 maç rekoru yayınladı.

Tweet’te video da bulunmaktadır. Görsele tıklayak
tweet’e gidebilirsiniz.

2021 kampanyasını Los Angeles Thieves ile geçiren SlasheR için kısa bir hamle. Tecrübeli oyuncu, takım tamamen yeni bir kadro ile tam bir yeniden yapılanmaya başladıktan sonra, mor ve siyah renkte ilerleyen genç, yetenekli bir kadroya liderlik edecek.

Gunless ve Huke, yaşlarına rağmen rekabetçi Call of Duty emektarları ve Asım bu sezon New York Subliners ile büyük bir şekilde kendini kanıtladı. İyi dengelenmiş kadro, 2022 için tam olarak onaylanmış ilk takımlardan biri ve güçlü bir kadro.

Call of Duty League kadrosu: 2022 CDL sezon öncesi

29 Ağustos’ta Guerrilla’lar, Apathy, Assault, MentaL, SiLLY ve Cheen’den oluşan kadrosunu bıraktı. Bunları değiştirmek uzun sürmedi ve bu hamle, Call of Duty: Vanguard beta başlamadan önce sadece birkaç gün kaldı. Takım büyük olasılıkla hemen bıçaklarını bilemeye başlayacak.

Not: Vanguard 5 Kasım’da çıkıyor, ancak 2022 sezonunun henüz onaylanmış bir başlangıç tarihi yok.

Kaynak

24
45
32
2
11
3
0
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X