Uncategorized

Fnatic, IEM Fall Europe’u son sırada bitirdikten sonra üst üste ikinci CS:GO Major’ı kaçıracak

Fnatic, IEM Fall Europe etkinliğinin D Grubu’nda 0-5/1-4’lük bir performansın ardından Ekim ayı sonunda yapılacak olan CS:GO PGL Stockholm Major’a katılma şansını kaybetti.

Tweet’e ulaşmak için tıklayın

IEM Fall’da kazanılan hiçbir RMR puanı olmadan ve zaten az miktarda kazanılan puanlar kadro değişikliği indirimleriyle düşürüldüğünde, Fnatic PGL Stockholm Major’ı tamamen kaçıracak. COVID-19 pandemisinin neden olduğu iki yıllık boşluğa rağmen, bu, 2019’da StarLadder Berlin’e katılamadıktan sonra Fnatic’in kaçırdığı üst üste ikinci Major olacak.

IEM Fall 2021’deki bu sonuç, ekibin efsanevi AWPer JW’yi ve güvenilir oyun içi lider Golden’ı yedek kulübesine taşımasından üç ay sonra meydana geldi ve yerine Birleşik Krallık’tan eski Cloud9 Colossus üyeleri ALEX ve mezii geldi. Bu kadro hamlesi, CS:GO’da ilk kez tamamen İsveçli olmayan bir kadro kurmayı seçen Fnatic için çok önemli bir hamleydi.

Fnatic’in bu yeni formu henüz birkaç aylık olmasına rağmen, başka bir ana dalın (ve iki yıldan uzun süredir ilkinin) kaçırılması, ikonik Counter-Strike organizasyonu için hala tam bir hayal kırıklığı

Kaynak

38
26
36
8
12
3
2
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X