Uncategorized

Valve The International 10 için seyirci almama kararı aldı!

Valve, The International 10 için şahsen seyirci katılımını iptal etti ve şimdi şirket, etkinlik sırasında yalnızca ekiplerinve temel personelin bulunmasına izin verecek.

Tweet’e ulaşmak için tıklayın

Valve, bu kararın etkinliğe katılan tüm oyuncuların ve yapım personelinin güvenliğini sağlamak için alındığını ve tüm bilet satışlarının iade sürecini başlatacağını doğruladı.

Valve, “Hayranları etkinliğe canlı olarak davet etmekten başka bir şey istemedik, ancak artık bunu hem izleyicilerin hem de katılımcıların sağlığına ve esenliğine öncelik vermemize izin verecek şekilde yapamıyoruz” dedi. “Bilet satın alanlara otomatik olarak tam bir geri ödeme yapılacaktır.”

Bu, 10 Team Aster üyesinin yanı sıra Invictus Gaming’den birden fazla oyuncunun COVID-19 için pozitif test sonucundan ve Romanya, Bükreş’teki otellerinde kendi kendini karantinaya alma önlemleri almasından sadece bir gün sonra geldi. Valve, Bükreş’te COVID ile ilgili yeni yerel kısıtlamaların da bu kararda rol oynadığını kaydetti.

Başlangıçta, TI10 İsveç’in Stockholm kentinde düzenlenecekti, ancak Haziran ayında İsveç hükümeti ve İsveç Spor Federasyonu ile etkinlik sınıflandırma sorunları Valve’in etkinliği geciktirmesine ve Bükreş’e taşımasına neden oldu.

TI10’un hala 7 Ekim’deki grup aşamasıyla başlaması planlanıyor. Valve henüz tam bir program açıklamadı, ancak şirket, etkinliğin planlandığı gibi daha fazla gecikme olmadan başlayacağını doğruladı.

Kaynak

23
13
12
6
45
3
7
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X