Haberler

MMA Manager 2: Ultimate Fight artık mobil cihazlarda oynanabilir!

Tilting Point ve oyun geliştiricileri FunRock ve Prey Studios, menejer oyunu MMA Manager’ın devamı olan MMA Manager 2: Ultimate Fight piyasaya sürüldü. Oyun, orjinal MMA Manager’in geliştirilmiş versiyonu olmayı amaçlıyor.

MMA Manager 2: Ultimate Fight’ta oyunculara aşağıdaki görevler verilecek:

  • Antrenörleri işe almak
  • Spor salonları satın almak ve uygun ekipmanlarla doldurmak
  • Dövüşleri planlamak
  • Koç seçmek
  • Ağır sıklet ve hafif sıklet şampiyonları yetiştirmek için dövüşçüleri işe almak

Oyuncular, dövüşçülerinin maçlarını kazanmalarını sağlamak için her dövüşü özel bir şekilde planlamak zorunda kalacaklar. Dövüşçüler, karşılaştıkları yeni rakiplerle farklı taktikler öğrenecek ve gelişecekler. Spor salonunuzda dövüşçüleri eğiterek onlara belirli becerileri öğretirken bir yandan da dövüşte taktiklerini geliştirerek bunu kendi yararınıza kullanabilirsiniz.

Oyun, dövüşçülerini ringde test etmek için tasarlanmış yeni bir tek oyunculu mod sunuyor. Ayrıca oyuncuların rekabetçi bir Dövüş Kulübünde diğer oyuncuların dövüşçüleriyle savaşmasına izin veren çok oyunculu bir oyun modu da olacak. Yazın geri kalanında ve sonbaharda birbirinden farklı oyun içi etkinlikler de oyunculara sunulacak.

MMA Manager 2: Ultimate Fight, oynaması ücretsiz bir mobil oyundur. Apple App Store ve Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR