Haberler Yarış

Neon Nights Rocket League etkinliği, Grimes ortaklığıyla müziğe de odaklanıyor!

Rocket League’in Neon Nights etkinliği, yeni içerikler ekleyerek ve bir müzik sanatçısı-olan Grimes ile temalı ilk oyun içi etkinliğe hazırlanarak dikkatleri dağıtmaya hazırlanıyor.

26 Ocak’tan itibaren oyuncular yeni etkinlik görevlerini tamamlayabilecek, Grimes temalı öğeleri toplayabilecek ve yalnızca etkinlik 8 Şubat’ta sona erene kadar geçerli olacak olan sınırlı süreli Heatseeker Ricochet modunda rekabet edebilecek.

Grimes serisindeki bu öğelerden bazıları Gravitator ve Space Queen Toppers, Braided Trail, Grimes Decal, Grimes Wheels ve Grimes Player Banner.

Grimes’ın yaklaşan albümünden iki yeni Player Marşı da mevcut olacak: “Player of Games” ve “Shinigami Eyes”.

Etkinlik boyunca oyuncular, etkinlik zorluklarını tamamlayarak elde edilen ve Impact, Nitro ve Overdrive Öğe Serilerinden öğelerin kilidini açmak için açılabilen Altın Aylar kazanacaklar. Altın Aylarınızı topladıktan sonra, açmak ve hangi eşyaları aldığınızı görmek için envanterinize gidin.

Ek olarak, Neon Geceleri, yıllık Ay Yeni Yılı kutlaması ile aynı zamanda canlı olacak, bu da oyuncuların Item Shop’tan ücretsiz Tiger Year of the Tiger eşya paketini talep edebilecekleri anlamına geliyor. Buna Tiny Tiger Topper ve Tyger Decal dahildir.

Kaynak

45
42
39
1
14
10
6
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X