Haberler

Neon Nights Rocket League etkinliği, Grimes ortaklığıyla müziğe de odaklanıyor!

Rocket League’in Neon Nights etkinliği, yeni içerikler ekleyerek ve bir müzik sanatçısı-olan Grimes ile temalı ilk oyun içi etkinliğe hazırlanarak dikkatleri dağıtmaya hazırlanıyor.

26 Ocak’tan itibaren oyuncular yeni etkinlik görevlerini tamamlayabilecek, Grimes temalı öğeleri toplayabilecek ve yalnızca etkinlik 8 Şubat’ta sona erene kadar geçerli olacak olan sınırlı süreli Heatseeker Ricochet modunda rekabet edebilecek.

Grimes serisindeki bu öğelerden bazıları Gravitator ve Space Queen Toppers, Braided Trail, Grimes Decal, Grimes Wheels ve Grimes Player Banner.

Grimes’ın yaklaşan albümünden iki yeni Player Marşı da mevcut olacak: “Player of Games” ve “Shinigami Eyes”.

Etkinlik boyunca oyuncular, etkinlik zorluklarını tamamlayarak elde edilen ve Impact, Nitro ve Overdrive Öğe Serilerinden öğelerin kilidini açmak için açılabilen Altın Aylar kazanacaklar. Altın Aylarınızı topladıktan sonra, açmak ve hangi eşyaları aldığınızı görmek için envanterinize gidin.

Ek olarak, Neon Geceleri, yıllık Ay Yeni Yılı kutlaması ile aynı zamanda canlı olacak, bu da oyuncuların Item Shop’tan ücretsiz Tiger Year of the Tiger eşya paketini talep edebilecekleri anlamına geliyor. Buna Tiny Tiger Topper ve Tyger Decal dahildir.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir