Haberler

Nisan 2022 için Xbox GamePass oyunları Açıklandı

Microsoft, Mart 2022’deki açıklamasında Nisan ayının Games with Gold’unun Another Sight, Hue, Outpost Kaloki X ve MX vs ATV Alive olduğunu duyurdu.

Xbox Wire’da açıklandığı üzere, dört Games with Gold, Xbox Live Gold veya Xbox Game Pass Ultimate’a sahip olan herkesin kullanımına sunulacak, Another Sight ve Outpost Kaloki X 1 Nisan’da sunulacak.

Another Sight, oyuncuların gerçekliğin ötesinde bir yolculukta bir kızın ve kedisinin kontrolünü ele geçirdikleri bir fantezi-maceradır. Oyun 2019’da piyasaya sürüldü ve tamamlanması yaklaşık beş veya altı saat sürüyor.


Ayrıca 1 Nisan’da, ancak yalnızca 15 Nisan’a kadar 2004’te neredeyse yirmi yıl önce piyasaya sürülen bir uzay istasyonu kralı oyunu olan Outpost Kaloki X mevcut olacak.

16 Nisan’da daha sonra, yaklaşık altı saatlik oynanış süresi olan Hue’da mevcut. Bu 2016 platform oyununda oyuncular, bulmacaları çözmek, gizli nesneleri ortaya çıkarmak ve engelleri aşamalı olarak kaldırmaya çalışmak için maceraya atılıyor.


Aynı gün piyasaya sürülecek, ancak 30 Nisan’a kadar yalnızca iki hafta boyunca mevcut olacak oyunlar ise MX vs ATV Alive. 2011’deki bu off-road yarış oyunu serinin dördüncüsüydü.

The Flame in the Flood, Street Power Soccer, Sacred 2: Fallen Angel ve SpongeBob’s Truth or Square dahil olmak üzere Mart 2022’deki oyunlar Xbox Games Live Gold hizmetinden ayrılmadan önce oynadığınızdan emin olun.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR