Haberler

Ocak 2022 League of Legends Prime Gaming kapsülü artık alınabilir!

Tatil sezonu sona eriyor olabilir, ancak Prime Gaming, yeni yıl resmi olarak başlamadan önce League of Legends oyuncularına bir hediye daha sunmak için devreye giriyor.

Amazon Prime aboneleri artık Prime Gaming ana sayfasından Ocak 2022 Prime Gaming kapsülünü alabilecek. Bu kapsülün önceki yinelemeleri gibi, 650 RP, 1.350 RP değerinde rastgele bir kalıcı görünüm, 200 Turuncu Öz, beş şampiyon parçası, iki seri bir Ebedi parçası ve 30 günlük bir XP takviyesi içeriyor.

Bu, Riot Games ve Prime Gaming arasındaki yeni ortaklığın bir parçası olarak sunulan ve VALORANT, Legends of Runeterra ve League of Legends: Wild Rift gibi diğer Riot oyunlarına da yayılan üçüncü aylık kapsül. Daha önce Prime Gaming, LoL oyuncularına yalnızca birkaç haftada bir gizemli bir kostüm parçası sunuyordu. Şimdi bu, Amazon Prime üyelerine hizmetin bir parçası oldukları için daha fazla ödül sunmak için değiştirildi.

Bu kapsül yalnızca etkin bir Amazon Prime aboneliğine sahip olanlar tarafından kullanılabilir. Ana web sitesine ilerlediğinizde, League Prime Gaming kapsülü için bir seçenek görünecektir. LoL hesabınız Prime Gaming’e bağlıysa, “şimdi talep edin” düğmesi, kapsülü oyun içi envanterinize yerleştirir. Değilse, her iki hesabı da bağlamanız istenecek ve ardından oyun içinde kullanmak üzere öğeleri talep edebileceksiniz.

Ocak 2022 League Prime Gaming kapsülü ve tüm içeriği yalnızca ayın sonuna kadar talep edilebilecek. Bir sonraki kapsül Ocak ayının sonunda kullanıma sunulacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
22
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish