Haberler

Overwatch’ın Ay Yeni Yılı etkinliği 25 Ocak’ta geri dönüyor!

Kaplan Yılı yaklaşıyor.

Overwatch, 2022’nin ilk etkinliğine bayramlar ve şenliklerle başlıyor. Blizzard, bu yılki Ay Yeni Yılı etkinliğinin özel kozmetiklerle 25 Ocak – 15 Şubat arasında gerçekleşmesi planlanıyor, Blizzard bugün onayladı.

Overwatch Twitter hesabı, etkinliğin kısa bir tanıtımını yayınladı. Herhangi bir kostümü veya diğer kozmetik ürünlerini sergilemese de videoda Doomfist, Mercy ve Tracer’ın sesleri yer alıyor. Doomfist, “hiç kimsenin yemediği kadar köfte yiyeceğini” iddia ediyor. Ve karşılık olarak, Mercy’nin güldüğü ve “Mükemmel!” dediği duyulabilir. Video, Tracer’ın hayranlara coşkuyla “Mutlu Ay Yeni Yılı” dilemesiyle sona eriyor.

Bu etkinlik Kaplan Yılı temalıdır ve Overwatch için Ay Yeni Yılı yıllık etkinliğinin beşinci yinelemesidir. Üç haftalık çalışma sırasında, Rekabetçi Bayrağı Ele Geçirme, oyunculara merdiveni tırmanma ve rekabetçi puanlar kazanma şansı vererek, muhtemelen başka bir görünüme kavuşacak. Topluluk bu mod konusunda bölünmüş kalsa da, ateşli destekçileri var.

Ay Yeni Yılı etkinliği her yıl yeni görünümler, spreyler, seslendirmeler, ifadeler ve öne çıkan tanıtımlar getiriyor. Oyuncular, bu eşyaları alma veya kredi ile satın alma şansı için özel etkinlik ganimet kutuları kazanabilirler. Geçmiş Ay Yeni Yılı etkinliklerinden özel kozmetikler de satın alınabilecek. Eski Efsanevi görünümler 1.000 krediye, Destansı olanlar 250’ye mal olur. En son koleksiyondaki öğelerin fiyatı üç kat, Efsanevi görünümler 3.000 Krediye ve Destansı öğeler 750’ye mal olur.

Oyuncular, yeni ve geri dönen kozmetikler ve muhtemelen eski oyun modlarıyla tamamlanan Ay Yeni Yılı 2022 etkinliğinin 25 Ocak’ta başlamasını dört gözle bekleyebilirler. Şöhret, ziyafetler ve özel öğelere erişim 15 Şubat’ta sona erecek.

Kaynak

0
0
0
0
0
8
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish