Haberler Keşif / Gizem Macera

Retro Bilim Kurgu Macera Oyunu The Invincible İlk Tanıtım Fragmanını Aldı.

The Invincible, aynı adlı 1964 romanından uyarlanan geçen sonbaharda duyurulan ve yakında çıkacak bir bilimkurgu oyunudur.

Oyun, eski Techland ve CD Projekt Red tasarımcılarından oluşan bir stüdyo olan Starward Industries’in ilk oyunu. Merak uyandıran projenin ekran görüntülerini paylaştıktan sonra Starward, uzay yolculuğu macerası için gergin bir atmosfer oluşturan ilk teaser fragmanını yayınladı.

Ünlü bilim kurgu yazarı Stanislaw Lem , Regis III gezegenine Invincible iniş yapan bir uzay aracının hikayesini anlatan The Invincible’ı yazdı . Kaşiflerden oluşan ekip, kayıp kardeş gemisini bulma görevindedir, ancak mürettebat, uzaylı bir gemi ve gizemli bir kendi kendini kopyalayan yaşam biçimi keşfeder. Fragman, Regis III’ün yüzeyini keşfeden kadın kahramanlar Dr. Yasna ve müttefiki Astrogator Novik’i tanıtıyor. Starward, oyunu birden fazla sonla sonuçlanan dallara ayrılan hikayelere sahip sinematik bir macera gerilim filmi olarak tanımlıyor.

The Invincible daha önce bu yıl için planlanmıştı ancak bunun yerine 2022’de PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak. Oyunun anbean oynanışı hakkında hâlâ pek bir fikrimiz olmasa da, retro-fütüristik estetik ve ünlü kaynak materyal, bilim kurgu hayranlarını heyecanlandırmak için yeterli olmalı.

Kaynak

0
0
0
0
0
50
0

Bir cevap yazın

X