Haberler

Xbox Game Pass: Ağustos ayında eklenecek oyunlar!

Xbox, Ağustos ayının ilk yarısında Game Pass’e gelecek oyunların listesini açıkladı. Xbox Game Pass aboneleri, önümüzdeki iki hafta boyunca şu anda mevcut olan devasa bir AAA oyunu da dahil olmak üzere yedi yeni oyuna göz atabilecekler.

Bugün Xbox, PC ve Xbox Cloud Gaming için mevcut olan Ghost Recon Wildlands Ağustos listesine öncülük edecek. Ghost Recon Wildlands, muazzam bir açık dünyada geçen, co-op odaklı bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bolivya’da geçen Wildlands, ABD Özel Kuvvetleri ile ülkeyi parçalamakla tehdit eden bir uyuşturucu karteli arasındaki savaşa odaklanıyor. Aslen 2017’de piyasaya sürülen Wildlands, ilk açık dünya Ghost Recon oyunuydu. Halefi Ghost Recon Breakpoint’ten çok daha iyi ve arkadaşlarınızla oynamak için manga tabanlı bir nişancı arıyorsanız, kontrol etmeye değer.

Xbox Game Pass

4 Ağustos’tan itibaren aboneler Shenzhen I/O ve Turbo Golf Racing’i talep edebilecek. Shenzhen I/O, gerçek hayattaki mühendislikten ilham alan, yalnızca PC’ye yönelik bir bulmaca oyunudur. Bu derinlemesine mantık oyunu size devreler inşa etme ve kod yazma görevi veriyor. Bu arada, Turbo Golf Racing bir günlük Game Pass sürümüdür. Futbol yerine golflü Rocket League olarak düşünebilirsiniz. Sekiz oyuncuya kadar atari yarışlarında yarışırken dev golf toplarını pistlere çarpıyor.

Hizmete eklenecek sonraki oyun 9 Ağustos’ta çıkacak olan Two Point Campus‘tur. Two Point Hospital’ın devamı olan Two Point Campus, bir okul inşa etme ve yönetme etrafında dönen bir sim oyunudur.

11 Ağustos’ta Game Pass’e üç oyun geliyor. Cooking Simulator, gerçek yemek pişirmeden ilham alan bir fizik sistemine sahip gerçekçi bir yemek pişirme oyunudur. Ağustos ayının ilk yarısındaki son iki oyun, yalnızca PC Game Pass’e özel oyunlardır: Expeditions: Rome ve Offworld Trading Company. Expeditions: Rome, Antik Roma’da geçen sıra tabanlı bir RPG’dir ve Offworld Trading Company, Mars’ta geçen harika bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.

Benzer İçerik: Amazon Prime Gaming, 6 ücretsiz oyun dağıtıyor!

Xbox Game Pass Ağustos 2022 (İlk Dalga)

2 Ağustos

  • Ghost Recon Wildlands (konsol, cloud, PC)

4 Ağustos

  • Shenzhen I/O (PC)
  • Turbo Golf Racing (Xbox Series X|S, cloud, PC)

9 Ağustos

  • Two Point Campus (konsol, cloud, PC)

11 Ağustos

  • Cooking Simulator (konsol, cloud, PC)
  • Expeditions: Rome (PC)
  • Offworld Trading Company (PC)
Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR