Haberler

Xbox, TGS 2021 Showcase’i İçin Tarih ve Saati Açıkladı

Tokyo Game Show 2021 programı geçen hafta açıklandı ve içinde Xbox’ın bir vitrin yoluyla sanal bir görünüme kavuşacağını öğrendik. Microsoft, bu vitrinin ne zaman yayınlanacağını açıkladı.

Bugün Xbox Wire’da yapılan yeni bir blog gönderisinde şirket, Tokyo Game Show sanal akışının 30 Eylül Perşembe günü saat 18.00’de yayınlanacağını duyurdu. 29 Eylül’de saat 05:00 EST/2:00 PST olan JST.

Şirket, akış sırasında neler bekleneceği hakkında da birkaç ayrıntı açıkladı.

Blog yazısında, “Oyunlar insanlar arasındaki mesafeyi kapattığından, oyuncularımızı bizimle birlikte oyun oynamanın sevincini ve topluluğunu kutlamaya davet ediyoruz” diyor. “Geçen yıla benzer şekilde, Japonya’daki ve Asya’daki oyuncularımız için küratörlüğünde bir gösteri olacak.”

Xbox ayrıca, önceden duyurulan oyunlarla ilgili bölgesel olarak en son güncellemelerin bu yıl içinde gelmesini beklediğini söyledi. Muhtemelen vitrin sırasında “World Premier” duymayacaksınız.

Bu, Tokyo Game Show etkinliğinin geri kalanının premierleri ve benzerlerini içermeyeceği anlamına gelmiyor. Geçen yılki şovda Hyrule Warriors: Age of Calamity’nin ilk oynanışı, yeni Monster Hunter Rise oynanışı ve daha fazlası yer almıştı.

Xbox’ın akışının ötesinde neler bekleyebileceğinizi merak ediyorsanız, tam canlı yayın programı için resmi TGS 2021 sitesini ziyaret edebilirsiniz. Xbox akışı, ana TGS 2021 gösterisinin bir parçası olarak sunulacak, ancak Xbox’ın Japonya, Kore ve Çin’deki sosyal kanallarında da izlenebilecek.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR