Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Apex Legends için yeni nesil güncelleme yakın görünüyor!

Bekleyiş nihayet sona erebilir.

Konsol oyuncuları uzun zamandır Apex Legends’ın geliştiricilerin geçici olarak hedeflediği orijinal 2021 çıkış tarihinden ertelenen yeni nesil güncellemesini bekledi. Ancak bu oyuncuların daha fazla beklemesi gerekmeyecek gibi görünüyor.

Bugün erken saatlerde PlayStation Game Size’dan bir tweet, oyunculara Apex’in 80 GB’lık bir PS5 sürümüne bakmalarını söylüyor ve bu da yeni nesil güncellemenin hemen köşede olabileceğini gösteriyor.

Oyuncular Apex’i PS5 ve Xbox Series X’te oynayabildi, ancak oyun genellikle bu konsollarda son nesil konsollarda olduğu gibi aynı hissediyor çünkü başlık yalnızca geriye dönük uyumlulukla mevcut. Oyuncuların sabırsızlıkla bekleyebilecekleri yeni nesil yükseltmelerin başında, kare hızında önemli bir artış geliyor. Konsoldaki Apex, 60 fps’de zirveye çıkıyor. Bununla birlikte, oyunun yeni nesil versiyonu, en yeni makineler için 120 fps hedefleyen geliştiricilerle, oldukça yüksek bir kare hızı vaat ediyor.

Respawn’ın geliştiricileri, son birkaç aydır yeni nesil güncellemenin 2022’de geleceği konusunda nettiler. Shrugtal tarafından Kasım ayında çıkarılan bazı dosya verileri sayesinde, güncellemenin yakın olduğu ve muhtemelen bir sezon 11 etkinliğiyle çakışabileceği görülüyordu. veya sezon 12 güncellemesi.

Şimdi, yeni nesil güncellemenin yakında geleceğine dair en somut kanıtlarla, 12. sezon tarihi büyük olasılıkla görünüyor. Ve yeni nesil güncellemenin yılın bu kadar erken saatlerinde yoldan çıkmasıyla, konsol çapraz ilerlemesinin Apex’e ulaşması için bildirilen 2022 hedef tarihi de daha olası görünüyor.

Korkmayın, konsol savaşçıları: Kare hızlarınız çok yakında pürüzsüz olacak ve çözünürlükleriniz o kadar keskin olacak ki parmaklarınızı kesebileceksiniz.
Kaynak

0
0
0
0
0
31
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish