Aksiyon Haberler Mobil Oyunlar Nişancı(FPS-TPS)

COD Mobile Sezon 6 Güncellemesiyle Oyuna Gelecek Olan Tüm İçerikler!

Bu haftanın başlarında geliştiriciler COD Mobile Sezon 6 güncellemesiyle ilgili tüm ayrıntıları açıkladı. 29 Haziran’da çıkacak olan 6. Sezon güncellemesinin adı “To the Skies” olacak. Güncelleme, battle-royale ve çok oyunculu(multiplayer) modlara gökyüzü temalı içerikler getiriyor. Sezon 5’in ismi Tropical Vision’dı ve oyuna bazı tropikal temalar getirmişti.

COD Mobile Season 6, hem çok oyunculu hem de battle royale modu için yeni içerikler getiriyor. İçerik listesinde her sezon olduğu gibi ağırlıklı olarak kozmetik öğelere sahip olacak 100 kademeli bir Savaş Bileti bulunacak. Bununla birlikte, oyuncuların oyunu oynayarak veya doğrudan savaş biletini satın alarak kilidini açabilecekleri, iki yeni silah da olacak.

COD Mobile Sezon 6 Çok Oyunculu Moda Gelecek İçerikler

Multiplayer(Çok oyunculu) moda gelecek olan ilk içerik bir harita olacak. Aslen Modern Warfare 2 için 2009’da yapılan Favela, Sezon 6’da tanıtılan ilk harita olacak. Favela’nın COD Mobile’daki versiyonu MW2’den değil, Call of Duty: Ghosts’tan olacak. Bunun nedeni, Activision’ın bir sonraki yaklaşmakta olan oyunu olan Modern Warfare II’de MW2’nin Favela versiyonunu yayınlamayı planlaması olabilir. Yine de Favela haritası, Sezon 6 ile COD Mobile’a gelecek.

Ayrıca güncellemede battle royale moduna gelec iki yeni silah var. Test sunucusu aracılığıyla sızdırılan silahların isimleri KSP-45 ve L-CAR 9’dur. KSP-45 üç mermili burst atabilen bir hafif makineli tüfek ve L-CAR 9 ise tam otomatik tabancadır. Her iki silah da Black Ops 4’ten geliyor.

COD Mobile Sezon 6 BattleRoyale Gelecek İçerikler

Güncellemenin battleroyale tarafında, COD Mobile gökyüzü temasını kelimenin tam anlamıyla oyuna getiriyor. Battleroyale gelecek ilk içerik Jackal adlı bir savaş jeti olacak. Bu uçaklar BattleRoyale haritasının çeşitli yerlerine dağılacak ve oyuncuların uçurması için hazır olacak. COD Mobile, oyuncular Jackal jetleri ile maçlara hükmetmesini engellemek için Hava Savunma Silahlarını da beraberinde tanıtıyor. Bu silahlar, oyuncuların doğru kullandıkları sürece savaş uçaklarını alt etmesine yarayacak.

COD Mobile Sezon 6: To the Skies 29 Haziran’da başlayacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın