Uncategorized

Cyber-Akuma, yeni Street Fighter V: Champion Edition kostümü olarak geri döndü!

20 yıldan fazla bir süre sonra hala ondan daha büyük bir güç yok mu?

Capcom, Street Fighter V: Champion Edition için bu sefer yeni bir Cyber-Akuma kostümü şeklinde bazı ek içerikler yayınlıyor.

Satsui no Hado’nun müstakbel karanlık ustası için mekanize kıyafet, SFV’nin Beşinci Sezon Premium Biletinin bir parçası olarak 21 Eylül’de piyasaya sürülecek. Ayrıca, oyuna ulaştığında 3,99 $ karşılığında bireysel olarak da satışa sunulacak.

Tweet’de video bulunmaktadır. Tweet’e gitmek için
görsele tıklayabilirsiniz.

Cyber-Akuma ilk olarak 1997 yapımı Marvel Super Heroes vs. Street Fighter’ın son boss’u olarak ortaya çıktı ve kötü mutant Apocalypse’in kontrolü altındaki Street Fighter kötü adamının cyborg versiyonuydu. Booster Rocket adı verilen mekanik bir sağ kolu, geri çekilebilir metal kanatları ve dört ek metal kolu var, ancak bunlar yalnızca maç sonrası kazanma pozlarında ortaya çıktı.

Mekanik canavarın SFV’deki dönüşü, temelde orijinal görünümünün tam görünümünü koruyor, daha yeni karakter modeline bir dereceye kadar uyacak şekilde güncellendi. Kanatları birkaç animasyon dışında geri çekilmiş durumda, ancak metal geliştirmeleri çok belirgin.

Aslında SFV’nin PC versiyonu için Aralık 2016’ya kadar aynı kostüme eklenen bir mod vardı, ancak şimdi orijinal modla hiçbir ilişkisi olmadan resmi olarak satın alınabilir.

undefined

16 Eylül’deki Street Fighter League 3. Sezon ABD Finalleri sırasında, muhtemelen Cyber-Akuma ile aynı zamanda veya biraz sonra piyasaya sürülecek olan ikinci bir yeni kostüm de açıklanacak.

Bu, oyuncuların Kasım ayında piyasaya sürülecek olan Beşinci Sezon’un bir parçası olarak eklenen beşinci ve son DLC karakteri Luke’u beklemeye devam ederken memnun kalmalarını sağlayacak.

Kaynak

37
14
44
3
20
0
8
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X